ДЕН: титул чемпіона Ліги С — у нас в кишені!

Фінал легким не буває. Це повністю вдалося відчути командам ДЕН і Профрембуд, які за час проведення Чемпіонату 2014-2015 вже двічі зустрічалися на полі. Обидва рази команда ДЕН здобувала перемогу над Профрембуд, проте цього разу на кону стояв титул чемпіона, тому гра обіцяла бути жорсткою і виснажливою.

Перемога!

Перемога!

З перших хвилин матчу суперник встав на лінію пресингу, впевнено атакуючи ворота ДЕН  — вони першими відкрили рахунок гри. Проте, незабаром, після швидкої контратаки команда ДЕН зрівняла рахунок. За хвилину до кінця першого тайму Профрембудівці зі штрафного удару забили гол у ворота ДЕН, проте арбітри матчу скасували його, у зв’язку з явним порушенням атаки. Після цього на полі і трибунах напруга буквально дзвеніла у повітрі, передбачити подальший розвиток подій не міг ніхто, але стало зрозуміло, що гравці обох команд будуть стояти до останнього.

У другому таймі гравці нашої команди заробляли фоли один за іншим і до середини гри табло показувало вже 6 фолів, відповідно, кожний наступний штрафний удар повинен був пробиватися з 10 метрової позначки. На щастя, гравці все ж взяли себе в руки і на швидкій контратаці забили другий гол. Команда Профрембуд зробила спробу змінити баланс гри, замінивши воротаря на 6-го польового гравця, однак позитивних результатів ця рокіровка не принесла — гравці ДЕН буквально закотили свій переможний м’яч у ворота суперника!

Після всіх матчів, проведених на довгому і важкому шляху до перемоги, з рахунком 3: 1 команда ДЕН стала чемпіоном Ліги С.

Дякуємо гравцям ДЕН, які все отримали заповітний титул і кубок, а також уболівальникам, які віддано підтримували команду на усіх матчах!