Аутсорсинг і аутстафінг державних, фінансових та медичних установ

Аутсорсинг і аутстафінг (делегування частини функціоналу профільним компаніям) — послуги, вигідні не тільки промисловим підприємствам, але і державним, фінансовим та медичним установам.

Принцип цих двох видів послуг полягає в тому, що клієнт віддає частину своїх НЕ ключових завдань компаніям, які спеціалізуються на певних послугах. Серед таких функцій у фінансових, державних та медичних установ можуть бути професійне прибирання (клінінг), охорона, технічне та інженерне обслуговування будівель, організація харчування та їдалень, пошиття корпоративного одягу або спец одягу та ін. Всі ці послуги передбачають аутсорсинг або аутстафінг.

Делегувати функцію клінінгу спеціалізованій компанії — вигідно і зручно. Існує цілий ряд переваг такої організації прибирання у вашому закладі:

  • концентрація на ключових завданнях;
  • звільнення кваліфікованого персоналу від непрофільних завдань;
  • відсутність необхідності займатися юридичною і податковою складовими працевлаштування персоналу.

Клінінгова компанія «ДЕН» пропонує своїм клієнтам вигідні умови аутсорсингу і аутстафінгу клінінгу. Аутстафінг у професійному прибиранні — це пошук і працевлаштування підрядною компанією персоналу для клієнта. Тобто клінінгова компанія шукає і наймає у свій штат персонал, який надаватиме клінінгові послуги замовнику. При цьому інші організаційні функції бере на себе замовник.

Аутсорсинг — це цілий комплекс послуг. Окрім підбору, навчання та оформлення персоналу, клінінгова компанія повністю керує процесом прибирання в установі клієнта:

  • закуповує і привозить необхідне для прибирання обладнання;
  • займається питаннями закупівлі і регулярного постачання інвентарю, хімічних засобів та комплектуючих (туалетний папір, серветки, мило, освіжувачі повітря тощо);
  • контролює якість виконаних робіт.

Чистота в будівлі дуже важлива для будь-яких установ: для фінансових закладів — це престижність і «стерильність» у фінансових питаннях. Охайність в державних установах символізує відкритість і відповідальність цього державного органу. Чистота ж в медичних установах — це відповідність обов’язковим санітарним нормам, без дотримання яких робота установи неможлива.

Але витрачати власний час і сили на організацію чистоти у приміщенні — не обов’язково, звертайтеся до клінінгової компанії «ДЕН» за послугами аутсорсингу або аутстафінгу. Довірте чистоту професіоналам!