Аутсорсинг і аутстафінг для транспортних компаній і логістичних центрів

Процес управління підприємством — це завжди цілий комплекс різних завдань і функціоналу. Найчастіше, незручно і невигідно займатися керівництвом усіх задач, особливо тих, які лише опосередковано стосуються профільної діяльності. Часто для другорядного функціоналу необхідно виділяти багато ресурсів: персонал, час, інвестиції. Набагато ефективніше — делегувати непрофільний для вашої компанії функціонал.

Орієнтуючись на ці потреби ринку, з’явилися такі послуги як аутсорсинг і аутстафінг. Для власників та керівників транспортних компаній і логістичних центрів це — зручний і практичний варіант організації роботи власного підприємства. Клінінг (професійне прибирання) є однією з послуг, яку часто передають на умовах аутсорсингу або аутстафінгу підрядним компаніям.

Компанія «ДЕН» надає послуги аутсорсингу й аутстафінгу, не обмежуючись, при цьому, лише сервісом професійного прибирання. Також ми надаємо своїм клієнтам комплексну послугу фасиліті менеджменту (організація корпоративного харчування, охорони, пошиття фірмового одягу та навіть організації спортивного дозвілля для колективу компанії-замовника). Для вашої компанії передача частини непрофільного функціоналу підрядникам — це прекрасна можливість сфокусувати свої зусилля на основному бізнес процесі.

Розглянемо принципові відмінності цих форм співпраці на прикладі клінінгу

Аутстафінг — це працевлаштування підрядною компанією частини персоналу клієнта для виконання певних функцій. У разі аутстафінгу клінінгу (послуг прибирання), компанія «ДЕН» набирає в свій штат співробітників, які будуть обслуговувати клієнта. Очевидною вигодою стане відсутність потреби займатися юридичними питаннями виплати податків цим співробітникам, а також необхідності підбирати, навчати та контролювати якість виконання робіт персоналу, зайнятого прибиранням.

Аутсорсинг — більш широкий комплекс послуг. У цьому випадку клієнтська компанія повністю віддає партнеру функцію прибирання. На прикладі клінінгу, компанія «ДЕН» не лише підбирає, навчає і контролює сервісний персонал, але і закуповує обладнання, інвентар, хімічні засоби, займається питаннями регулярних постачань необхідних витратних матеріалів.

Замовивши одну з цих послуг, транспортні та логістичні компанії можуть істотно спростити собі робочі та організаційні процеси. Клінінгова компанія «ДЕН» готова стати надійним партнером, перебравши на себе частину ваших завдань, щоб у вас було більше часу для розвитку основного бізнесу.