Аутсорсинг і аутстафінг клінінгу для торгових мереж, бізнес центрів і офісів

Ведення бізнесу вимагає концентрації, але часто у процесі виникають дрібні деталі і проблеми, які відволікають від ключових напрямків роботи. Приділяти їм час і увагу не завжди раціонально й економічно виправдано, адже часто вирішення поточних завдань вимагає значних витрат ресурсів: трудових, матеріальних, часових для організації та контролю виконання процесів.

Наприклад, у власників і керівників торговельних мереж, офісів і бізнес центрів може бути цілий перелік другорядних задач, серед яких і догляд за чистотою приміщень. Це завдання можна намагатися вирішити самостійно, але існують й альтернативні варіанти. Сьогодні все більшої популярності набувають 2 форми делегування функціоналу:

  • аутсорсинг клінінгу;
  • аутстафінг клінінгу.

Обидва варіанти передбачають взаємодію зі спеціалізованою компанією. Залучення фахівців служби професійного прибирання не просто передбачає виконання всіх обов’язків з підтримання чистоти, але і вирішує ряд організаційних питань.

Клінінгові послуги на умовах аутсорсингу — це повна передача функціоналу з прибирання в магазинах, мережах супермаркетів, бізнес і офісних центрах. У цьому випадку клінінгова компанія займається питаннями пошуку і навчання персоналу, організації його процесу роботи та контролю. Так само підрядна компанія надає все необхідне обладнання, закуповує інвентар, хімічні засоби та комплектуючі, займається логістикою по всій мережі підприємств, які вона обслуговує. Ще однією перевагою аутсорсингу клінінгу є той факт, що вам не потрібно буде оформлювати персонал прибиральників до себе в штат. Усі ці питання вирішуватиме підрядна компанія — аутсорсер.

Аутстафінг клінінгу в магазинах, мережах супермаркетів, бізнес і офісних центрах — це інша форма взаємодії з підрядною компанією. Тут компанія-замовник віддає клінінговій компанії лише частину функціоналу. Остання приймає у свій штат персонал, який надаватиме послуги прибирання в торговому або бізнес центрі, але всі інші організаційні питання замовник вирішує сам. Такий спосіб підійде компаніям, які не хочуть нічого міняти в сфері прибирання (існуючий рівень сервісу від звичайного прибиральника їх задовольняє), але хочуть оптимізувати управлінські витрати на персонал.

Різним клієнтам підходять різні схеми взаємодії. Клінінгова компанія «ДЕН» працює зі своїми клієнтами на взаємовигідних засадах. Головне для нас — це Ваша довіра та лояльність. Замовляйте послуги аутсорсингу і аутстафінгу у клінінгової компанії «ДЕН» і ви позбудетесь від клопоту з організації прибирання у вашому приміщенні.