Аутсорсинг та аутстафінг клінінгу на промислових підприємствах

Промислові підприємства — це складна система ведення бізнесу з виробництва продукції. У будь-якому, навіть найдрібнішому виробництві, задіяний колектив людей, що складається з різних фахівців. Окрім персоналу, задіяного безпосередньо у процесі виробництва, на підприємстві працюють спеціалісти, які забезпечують не ключову діяльність: бухгалтерія, підбір персоналу, різні служби з обслуговування приміщення і т.д.

З-поміж цих служб, прибирання — найбільш другорядний функціонал, що вимагає великих фінансових витрат і ресурсу часу. Але для керівників і власників виробничих підприємств існують способи з організації роботи шляхом замовлення послуг аутсорсингу й аутстафінгу.

Ці види послуг поступово набувають все більшої і більшої популярності. Багато великих компаній воліють передати частину свого функціоналу спеціалізованим фірмам, щоб сконцентрувати зусилля на основному бізнесі. Послуги аутсорсингу і аутстаффінгу існують і в області професійного прибирання. Звернутися до професіоналів, у клінінгову компанію, зручно й ефективно.

Аутсорсинг у професійному прибиранні або аутсорсинг клінінгу — це передача функцій прибирання спеціалізованій клінінговій компанії. За таких умов компанія-замовник позбавляється від усіх організаційних питань прибирання. Клінінгова компанія самостійно підбирає, навчає і контролює персонал, закуповує і зберігає необхідну прибиральну техніку та інвентар, закуповує і регулярно оновлює хімічні засоби та комплектуючі. Відповідальність, управління процесами й оцінка якості виконуваних послуг також лежить на клінінговій компанії.

Аутстафінг клінінгу — це переведення частини штату персоналу клієнта в штат клінінгової компанії. Тобто, фактично, промислове підприємство отримує від клінінгової компанії тільки навчений персонал, або існуючі прибиральники на підприємстві переходять до штату клінінгової компанії. При цьому, всі інші складові процесу професійного прибирання (закупівля техніки, інвентарю, хімії) здійснюються компанією-замовником. Такий формат співпраці вигідний, якщо у компанії вже був персонал і необхідна техніка для прибирання, але було прийнято рішення змінити форму організації цього напрямку і передати його профільній компанії.

Для різних промислових підприємств зручні різні види надання клінінгових послуг. Обидва варіанти мають свої переваги. Вибір способу організації клінінгу для промислового підприємства індивідуальний для кожного клієнта. Клінінгова компанія «ДЕН» співпрацює зі своїми клієнтами, забезпечуючи їм послуги європейського рівня якості за оптимальними цінами. Наші менеджери підготують для вас цікаву пропозицію зі співпраці і складуть договір. Звертайтеся до нас, і ви відчуєте переваги роботи з професійною клінінговою компанією.