Ціни на клінінгові послуги компанії «ДЕН»

Ціни на клінінг від компанії «ДЕН» відповідають високій якості та оперативності надання послуг нашим клієнтам. Серед наших клієнтів, в основному, — великі українські та іноземні компанії, що працюють в Україні: торговельні, бізнес і офісні центри; мережі супермаркетів; виробничі підприємства та фабрики; транспортні та логістичні компанії; державні, фінансові та освітні установи та інші.

Клінінгова компанія «ДЕН» формує ціни на послуги прибирання на підставі аналізу всіх особливостей конкретного об’єкту. Дуже складно встановити єдину вартість за квадратний метр прибирання — як неможливо зрівняти між собою невеличкий офіс, велике промислове підприємство, або складський комплекс. Тому обов’язковим етапом початку взаємовигідного співробітництва є оцінка нашим менеджером специфіки об’єкту, видів необхідних робіт і, звичайно ж, вартості клінінгу.

Розцінки клінінгових компаній України різні. Часто можна побачити, що компанії зазначають точну вартість тієї чи іншої послуги на сайті, але під час реального розрахунку ціни на прибирання, клієнт отримує значно вищу вартість. Клінінгова компанія ДЕН цінує час та спокій своїх клієнтів, тому наші менеджери безкоштовно приїдуть на Ваш об’єкт для оцінки та узгодження як переліку необхідних робіт, так і особливостей проведення того чи іншого виду прибирання.

Процес розрахунку вартості клінінгу для окремо взятого об’єкту складається з кількох етапів

У першу чергу, потрібно враховувати розміри об’єкту. Від площі об’єкту безпосередньо залежить кількість персоналу, який ми навчимо та приймемо в штат, а також, яку спеціалізовану техніку будемо використовувати для прибирання. Чим більшу кількість квадратних метрів ми беремо на обслуговування, тим дешевше для клієнта вийде вартість прибирання за один квадратний метр.

Другий критерій, за яким визначається ціна на клінінгові послуги — тип або специфіка об’єкту. Це може бути виробниче підприємство, складське приміщення, торговий або бізнес центр, приватний будинок, і вартість прибирання в них буде різна. На встановлення ціни на прибирання впливають такі фактори, як кількість відвідувачів об’єкту, графік роботи на ньому, кількість змін, висота стель, наявність ліфтів, кількість санітарних приміщень, кількість зон із покриттям зі скла, необхідність прибирання паркінгу та багато іншого.

Також, залежно від специфіки об’єкту, на ньому необхідно з певною регулярністю проводити генеральне прибирання. Фахівці компанії ДЕН відмінно орієнтуються в нормативах проведення різних видів прибирання для різних типів об’єктів. Дотримання нормативів з періодичності проведення прибирання дозволяє довше зберегти результати ремонту; продовжити термін експлуатації меблів, техніки та обладнання, не допускаючи появи стійких забруднень; а також забезпечить підтримку санітарного стану об’єкту в належному стані.

Третім критерієм ціни на клінінгові послуги є вид прибирання. Компанія ДЕН надає своїм клієнтам вичерпний перелік послуг: генеральне прибирання, щоденне прибирання, післябудівне прибирання, прибирання прилеглих територій, прибирання транспорту, сезонні клінінгові роботи: вивезення снігу, прибирання бурульок, прибирання листя, скошування трави, а також спеціалізовані роботи.

До переліку спеціалізованих робіт нашої компанії входять висотні роботи з миття фасадів, хімчистка ковроліну, відновлення захисної плівки на лінолеумі, дезінфекція, дезінсекція, дератизація, та інші.

Єдине правило — на практиці, клієнту завжди вигідніше замовити комплексні клінінгові послуги, аніж замовляти разові послуги: ви зекономите час та гроші, а наші спеціалісти приведуть ваш об’єкт до ідеальної чистоти.

Інші фактори, з яких складається ціна на прибирання, це:

  • кількість задіяного персоналу. На деяких, навіть великих, об’єктах достатньо лише кількох співробітників-професійних клінерів. Специфіка ж інших об’єктів потребує великої кількості сервісного персоналу. Ключова складова в ціні на прибирання — оплата персоналу.
  • обладнання, інвентар і хімічні засоби. Їх кількість та країна виробництва досить істотно впливають на вартість клінінгових послуг.

Клінінгова компанія «ДЕН», формуючи вартість послуг з прибирання, враховує всі вище зазначені фактори, складаючи обгрунтовану і справедливу ціну. Наші менеджери враховують не лише специфіку об’єкту, але і побажання клієнта. Ціна на клінінгові послуги компанії ДЕН у Києві та по всій Україні є оптимальними, зважаючи на їх високу якість.

Звертайтеся до наших менеджерів:

  • за телефоном +38 (044) 206-02-12
  • електронною поштою info@firmaden.com.ua
  • залишайте заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті.