Історія компанії

27 листопада 2000 — офіційна дата заснування згодом широко відомої клінінгової компанії «ДЕН».

Часто від бізнес партнерів працівникам доводиться чути «Яка цікава назва у компанії, що вона означає?»

 

ДЕН — це професіоналізм, надійність і стабільність. Це одностайна позиція нашої компанії, яка сформувалася і зміцнилася ще з часів заснування організації «ДЕН». Символом компанії є корабель, який несе попутний вітер у морі бізнесу.

За більш ніж десятирічну історію існування компанії, ми виросли за чисельністю і змужніли професійно, набули досвіду в комплексному обслуговуванні приміщень будь-якого типу. Адже, як відомо, досвід приходить з роками.

Все, що вже досягнуто і обов’язково буде досягнуто, не було б реально, якби не налагоджена професійна робота співробітників підприємства.

ДЕН — це в першу чергу люди, фахівці своєї справи, справжні майстри клінінгу, компетентні, уважні та відповідальні. Амбіції і цілеспрямованість кожного зі співробітників — це однозначний успіх усієї команди.

Якість наших послуг  також забезпечують перевірені часом технологічна і адміністративна бази. Ми співпрацюємо з відомими світовими компаніями, що надають професійне прибиральне обладнання, інвентар, а також спеціалізовані хімічні засоби. Співробітники компанії постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, регулярно проходять спеціалізовані тренінги та беруть участь у семінарах.

ДЕН завжди відкритий для співпраці, у компанії є всі можливості і потенціал кваліфіковано і ефективно надавати весь спектр послуг  у сфері  клінінгу.

Сьогодні клінінгова компанія «ДЕН» — це впевнений лідер ринку, надійний партнер і відповідальний роботодавець.