Менеджмент

Клінінг — це професійний догляд за нерухомістю, який відрізняють сучасні технології прибирання та санітарного обслуговування приміщень, фасадів і територій. Професійне прибирання — порівняно новий, але прогресивний вид послуг в нашій країні.

Набір клінінгових послуг постійно розширюється, а конкуренція давно вийшла за рамки тільки цінової: професійна клінінгова компанія — це ж і постачальник витратних матеріалів. Це компанія, яка не тільки прибирає, але й за необхідності займається прилеглою територією, консультує клієнта на етапі проектування майбутнього офісу або котеджу з питань оптимального підбору оздоблювальних матеріалів. У майбутньому це допоможе йому істотно скоротити витрати на експлуатацію приміщення за рахунок збільшення терміну служби покриттів і збереження їх ідеального зовнішнього вигляду.

Основні клієнти нашої компанії — це супермаркети і торгові центри, виробничі підприємства, транспортні і складські компанії, медичні й спортивні установи, офісні та бізнес-центри, великі міжнародні та українські компанії, банки, державні установи, готельні комплекси, розважальні об’єкти (кінотеатри, клуби, казино), вокзали й аеропорти.

Перевага спеціалізованих клінігових послуг компанії «ДЕН» визначається наступними факторами:

  • висока якість послуг;
  • при цьому вартість послуг не вище витрат на утримання власної служби прибирання;
  • витрати на послуги клінінгових компаній віднімаються з оподатковуваного прибутку;
  • фахівці клінінгових компаній виконують ексклюзивні й складні спеціалізовані роботи (наприклад — кристалізація мармурових покриттів);
  • оперативність — прибирання виконується за  1-2 години і в той час, коли зручно замовникові.

Критеріями вибору клінінгової компанії є: авторитет на ринку, вартість і асортименти послуг, рівень устаткування, що використовується у роботі, технологій і хімпрепаратів, кваліфікація персоналу, система контролю виконання прибирання.

Пакети послуг формуються для кожного клієнта індивідуально. Співробітник клінінгової компанії «ДЕН», отримавши заявку, виїжджає на огляд приміщення, щоб оцінити обсяг майбутніх робіт. У розрахунку вартості послуг враховуються такі чинники як площа, забрудненість, обсяг і перелік робіт, прохідність приміщення та ін.

У підсумку надаються дані за переліком необхідних робіт, кількості співробітників, графіку прибирання, тривалості зміни прибиральників. На основі цієї інформації вираховується вартість контракту. Як правило, ми робимо такий розрахунок безкоштовно.