Стратегія

Наша мета — надати нашим клієнтам комфортні умови для життя та ведення бізнесу, перебравши на себе функцію прибирання приміщень. Якість усіх наших робіт відповідає світовим стандартам клінінгу. Ми не просто виконуємо разові роботи з прибирання, хімчистки або мийки, а прагнемо до довгострокового співробітництва в цій галузі.

Прагнення розвиватися. Наша компанія завжди прагне бути кращою у своїй галузі, спираючись на високий рівень обслуговування клієнтів і якості послуг, що надаються. Ми докладаємо максимальних  зусиль, необхідних для зміцнення свого становища на ринку.

Наша головна місія — турбота про клієнта. Основою діяльності компанії «ДЕН» є тісні і взаємовигідні відносини з клієнтами, в незалежності від масштабів і тривалості взаємодії. Кожен клієнт — від дрібного приватного підприємця до великого промислового підприємства — заслуговує нашого часу, уваги і поваги.

Ми — одна команда. В основі компанії лежить міцний фундамент, що складається з чітко взаємодіючої команди професіоналів, які гарантують стабільно високу якість робіт. Відносини всередині нашої команди будуються на принципах взаємної поваги, уміння слухати інших, терпінні і довірі, виключенні вертикальних бар’єрів,.

Якість. Ми постійно підвищуємо якість і розширюємо асортимент послуг, що надаються, тому що розуміємо, що лояльні відносини з нашими клієнтами можливі лише за умови надання високоякісних послуг.

Престиж. Наша компанія прагне підняти престиж клінінгового бізнесу в Україні як напрямку, що активно розвивається.