Дезінфекція, дезінсекція та дератизація в державних, фінансових і медичних установах

Ідеальна чистота і належні санітарні умови не можливі в приміщеннях, де мешкають шкідники (комахи або гризуни), або розповсюдився грибок. Зустріти таких «мешканців» в банку, закладі ЖКГ або поліклініці не просто неприємно, а й неприпустимо. Вони не тільки псують імідж компанії, але і несуть небезпеку для людей, що знаходяться у цих будівлях. У медичних установах існування таких шкідників у приміщенні суперечить нормам стерильності та санітарії, і може загрожувати закриттям установи.

Щоб позбавитися від «небажаних» мешканців у будівлі, необхідно регулярно проводити ряд санітарних заходів. Зараз у вільному доступі знаходиться багато інформації про хімічні засоби та способи їх використання при знищенні шкідників. Але позбавлятися від цих проблем самостійно — небезпечно, адже використання сильних хімічних засобів (отрут) може заподіяти шкоду не тільки, наприклад, тарганам або щурам, а й людям, що працюють або відвідують будівлю.

Тому за послугами санітарних робіт (дезінсекції, дезінфекції, дератизації) краще звертатися до професіоналів. Спеціалізовані компанії, які надають такі послуги, — це клінінгові компанії. Фірма «ДЕН» — це компанія професійного прибирання (клінінгу), серед послуг якої є цілий комплекс санітарних робіт.

Серед переваг роботи зі спеціалізованою клінінгової компанією:

  • оперативність виконання робіт;
  • професіоналізм;
  • якість результату (відсутність рецидивів).

Санітарні роботи в державних, фінансових і медичних установах проводяться за певним алгоритмом:

  1. Наші фахівці виїжджають на об’єкт для визначення масштабів проблеми, аналізу специфіки приміщення і пошуку джерел зараження.
  2. Підбір хімічних засобів і техніки.
  3. Виконання робіт.
  4. Оцінка якості.

Гризуни, комахи і цвіль не є великою проблемою: з ними легко впоратися, звернувшись до клінінгової компанії «ДЕН».