Щоденне прибирання бізнес центрів

Для того, щоб у бізнес центрі завжди було чисто, необхідно проводити регулярне прибирання. Підтримувати чистоту можна, звичайно, найнявши прибиральницю або кілька людей, які з певною періодичністю прибиратимуть у приміщенні. Але при такому прибиранні буде відсутній контроль якості, а наслідками некваліфікованого прибирання стануть швидке зношування поверхонь і навіть забруднення приміщення. Тому краще замовити постійне підтримуюче щоденне прибирання у професійної клінінгової компанії.

До того ж, прибиральниця, яка «сама собі господиня», може використовувати звичайну побутову, а не професійну хімію; може використовувати засоби, які не призначені для використання на деяких видах поверхонь; може не до кінця відмивати бруд у важкодоступних місцях і т.д. Контролювати її роботу, звичайно ж, немає кому. Навіть якщо ви найняли на посаду прибиральника відповідальну людину, це не відміняє того факту, що клінінгова галузь постійно розвивається, з’являються засоби, які більш ефективні при виконанні конкретного виду прибирання, а також існують спеціальні технології ефективного прибирання, які застосовують тільки спеціалізовані клінінгові компанії.

Щоб позбавити себе від проблем, пов’язаних з найманням персоналу для прибирання, закупівлями спеціального обладнання, інвентарю, комплектуючих, хімічних миючих засобів, краще замовити послугу щоденного прибирання офісу у професіоналів. Всі обов’язки по прибиранню у вашому бізнес центрі фахівці клінінгової компанії візьмуть на себе. А вам, в свою чергу, буде приємно кожен день приходити в чисте, доглянуте і затишне приміщення.

Щоденне прибирання офісу або бізнес-центру – це системний комплекс послуг, які надаються на постійній основі згідно з попереднім договором. Залежно від особливостей вашого бізнес центру: розмірів, кількості поверхів, вікон, типу підлогових покриттів, матеріалів оздоблення стін, кількості санітарних вузлів та ліфтів і т.д., наші співробітники організують для вас якісне щоденне прибирання офісу.

Серед послуг щоденного прибирання нашої компанії:

  • Прибирання пилососом підлогових килимових покриттів;
  • Чищення пилососом м’яких меблів;
  • Миття підлоги;
  • Усунення пилу та павутиння;
  • Протирання підвіконь;
  • Усунення локальних забруднень зі скляних поверхонь;
  • Миття вхідних груп;
  • Прибирання та комплектування санітарних вузлів і ін.

Вартість послуги щоденного прибирання бізнес-центру від клінінгової компанії «ДЕН» складає 8,0 гривень м2. Залежно від рівня складності проведення клінінгу та розмірів об’єкта, ціна може змінюватися.

Саме завдяки такому набору послуг, наші співробітники зможуть постійно підтримувати чистоту і порядок у вашому бізнес центрі.