Щоденне прибирання логістичних центрів

Особливість складських приміщень – постійний потік товарів, машин та людей. Постійне переміщення обслуговуючого персоналу, рух вантажних машин, що перевозять великі обсяги різної продукції. Такий безперервний кругообіг явно не сприяє збереженню чистоти на складі або на території логістичного центру. Підтримка чистоти і відсутність сторонніх запахів в такому приміщенні допоможе забезпечити краще збереження продукції, яка там знаходиться. Для забезпечення чистоти в таких приміщеннях, бажано найняти на підряд професійну клінінгову компанію, яка зможе гарантувати постійну чистоту на складі.

Особливістю прибирання складського приміщення або логістичного центру є його велика площа, тому не усі клінінгові служби можуть взятися за таку роботу і якісно впоратися з прибиранням приміщення. Клінінгова компанія «ДЕН» володіє усіма необхідними для виконання таких робіт ресурсами. У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці: весь сервісний персонал регулярно проходить навчання і атестацію, підвищує рівень кваліфікації. Також у нас є вся необхідна для прибирання техніка, яка впорається із забрудненнями на будь-яких поверхнях складу, спеціалізований інвентар, професійні миючі та чистячі засоби. Наша компанія вже не один десяток років обслуговує склади та логістичні центри по всій території України, тому наш досвід і ресурси гарантують вам високоякісне надання послуг щоденного прибирання складу.

Процес щоденного прибирання складів і логістичних центрів включає:

  • Збір сміття в приміщенні і на прилеглій території;
  • Миття підлогових покриттів;
  • Усунення пилу та павутиння;
  • Мийка санітарних вузлів та їх комплектування витратними матеріалами;
  • Мийка вхідних груп та ін.

Усі ці послуги допоможуть забезпечити чистоту на вашому складі або в логістичному центрі.

Вартість щоденного прибирання складів і логістичних центрів становить 5,0 гривень м2. Ціна може змінюватися в залежності від площі, що прибирається і складності виконання клінінгу.

Звертаючись в клінінгову компанію «ДЕН», ви можете замовити безкоштовну консультацію кваліфікованого менеджера, який підбере для вас набір необхідних послуг для забезпечення щоденної чистоти.