Щоденне прибирання промислових підприємств

Приміщення, на якому безперервно йде виробництво – це особливо складний об’єкт, з точки зору підтримки чистоти. Постійно утримувати завод, цех, комбінат або фабрику в належних санітарних умовах непросто, але необхідно. Великі площі, величезна кількість співробітників, громіздке і складне устаткування, високі стелі, сміття і бруд від безперервного виробничого процесу ускладнюють проведення поточного прибирання. Але не зважаючи на всі ці вихідні умови, чистота повинна бути невід’ємною складовою кожного виробництва.

Яким чином можна підтримувати постійну чистоту на промисловому об’єкті?

Для цього необхідно організувати процес щоденного прибирання на виробництві. Проте, реалізувати щоденне прибирання на заводі або фабриці власними силами досить складно. Основними перешкодами може стати нестача знань та навичок організації роботи прибиральників та відсутність інформації щодо технологій прибирання промислових підприємств.

Щоб забезпечити чистоту на виробничому підприємстві або фабриці, краще замовити послуги у спеціалізованої служби клінінгу. Професійна клінінгова компанія легко впорається з таким завданням, адже для виконання щоденного прибирання у фахівців є професійна техніка, кваліфікований персонал, інвентар та миючі засоби.

Слід зауважити, що не кожна клінінгова компанія готова взятися до роботи на крупному виробничому об’єкті, адже для цього потрібно мати значні і специфічні ресурси: велику кількість спеціалізованого персоналу, професійну техніку та інвентар. Часто, на промислових об’єктах потрібно проводити висотні і альпіністські роботи. Тому краще замовляти послугу щоденного прибирання тільки у компаній з клінінгу, які вже мають успішний досвід роботи з аналогічними приміщеннями і зможуть виконати весь спектр послуг з щоденного прибирання, які необхідні промисловому підприємству.

Клінінгова компанія «ДЕН» вже багато років поспіль обслуговує різні промислові приміщення по всій території України. Серед наших клієнтів – харчові фабрики і комбінати, заводи з виробництва різних матеріалів. Тому ми зможемо якісно надавати послуги з щоденного прибирання промислових підприємств в будь-яку року, надаючи високоякісний сервіс за оптимальну ціну.

Процес щоденного прибирання напряму залежить від специфіки виробництва, тому перелік послуг підбирається індивідуально.

Серед клінінгових робіт, які реалізуються на щоденній основі на заводі чи фабриці:

  • Миття і чищення підлоги, за бажанням клієнта – нанесення захисного покриття;
  • Усунення залишків і слідів виробництва;
  • Усунення пилу;
  • Миття фасадів;
  • Прибирання приміщень та робочих місць співробітників;
  • Миття вхідних груп;
  • Вивіз сміття та прибирання снігу або листя взимку та восени;
  • Прибирання санітарних кімнат і комплектація витратними матеріалами;
  • Прибирання прилеглої території, парковок та ін.

Усі ці послуги фахівці клінінгової компанії «ДЕН» готові надати Вам при замовленні щоденного прибирання приміщення.

Вартість послуги щоденного прибирання промислових підприємств — 9,0 гривень м2. Ціна може змінюватися в залежності від розмірів площі, що прибирається та рівня складності клінінгу.

Звертайтесь до нас і ви отримаєте надійного партнера, який допоможе вашому бізнесу в організації прибирання.