Щоденне прибирання в державних і фінансових установах, медичних центрах

Чистота — це стан, який потрібно постійно підтримувати. Доступний усім варіант підтримки чистоти — щоденне підтримуюче прибирання. І якщо в квартирі або будинку його досить проводити один або кілька разів на тиждень, в приміщеннях з великим потоком клієнтів потрібне щоденне прибирання.

Однак, таке необхідне щоденне прибирання в державних, фінансових і медичних установах має свою специфіку, залежно від особливостей експлуатації приміщень та вимог до рівня чистоти або санітарних норм.

Крім того, завжди виникає питання, як організувати процес щоденного прибирання: взяти прибиральницю в штат, або звернутися до спеціалізованої клінінгової компанії? Зараз велика частина установ віддає перевагу другому варіанту, тобто, віддають клінінг на аутсорсинг професійній клінінговій компанії, адже цей спосіб простий, ефективний і, безумовно, економний. Для роботи з клінінговою компанією на постійній основі достатньо підписати договір.

А для того, щоб самостійно організувати прибирання, вам знадобиться:

  • Підібрати і навчити персонал технологіям прибирання, офіційно його оформити;
  • Інвестувати в професійну техніку, інвентар, хімію і комплектуючі, налагодити процес їх регулярної доставки і виділити місце для їх зберігання;
  • Постійно контролювати процес прибирання, адже некваліфіковані прибиральники можуть пошкодити техніку, меблі, покриття на підлозі та стінах. Для цього може навіть знадобитися окремий працівник.

Якщо ви віддаєте перевагу професійному підходу до всіх процесів і цінуєте якість, саме в клінінговій компанії «ДЕН» Вам запропонують необхідний і вичерпний комплекс послуг з прибирання, відповідно до Ваших потреб і бюджету.

Щоденне прибирання в державних і фінансових установах включає:

  • Вологе прибирання (миття підлоги, протирання різних поверхонь від пилу та бруду);
  • Прибирання санвузлів і заміну комплектуючих;
  • Чистку пилососом килимових покриттів і меблів;
  • Видалення локальних забруднень та ін.

Цей перелік послуг не є вичерпним, адже в процесі роботи з кожним запитом складається індивідуальний набір послуг. В банках, наприклад, де наявний постійний потік клієнтів, до щоденного прибирання може додаватися підтримуюче прибирання протягом дня. Замовники з великих офісних центрів можуть додатково замовити послугу догляду за рослинами та послуги «господарочки», коли співробітник служби клінінгу миє посуд, замінює одноразові стаканчики, опорожнює попільнички і т.д. Клінінгова компанія «ДЕН» враховує особливості діяльності державних і фінансових установ, тому роботи з прибирання проводяться в зручний для клієнта час доби.

Щоденне прибирання в медичних установах регулюється спеціальними нормативами, які містять цілий ряд вимог і обов’язкових процедур щодо прибирання в різних кабінетах, процедурних і місцях загального користування. До того ж, чистота в медичній установі — це перше, на що звертають увагу майбутні клієнти і пацієнти. Від якості щоденного прибирання залежить не лише імідж закладу, а і здоров’я клієнтів. Для прибирання в медичних установах використовуються спеціальні засоби, а саме прибирання проходить протягом усього дня.

Вартість послуги складає 8,0 гривень м2, однак залежно від рівня складності проведення прибирання, а також розмірів об’єкта ціна може змінюватися. Більш повну консультацію по ціновому питанню можна отримати у менеджера компанії «ДЕН».

Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги щоденного прибирання по всій території України в державних і фінансових установах, медичних центрах і клініках. Довіряйте чистоту професіоналам!