Фасиліті менеджмент для державних, фінансових та медичних установ

Часто другорядні завдання заважають зосередитися на основній роботі. Так відбувається в багатьох підприємствах та установах. Робота в державних, фінансових і медичних установах не є винятком і часто пов’язана з непрямим функціоналом. Необхідність організовувати регулярне прибирання, замовляти обіди для співробітників, контролювати охорону, шукати, де замовити уніформу, де і як організувати корпоративне дозвілля та ін., відволікає від основного робочого процесу і потребує уваги цілого штату персоналу.

Істотно спростити виконання всіх цих завдань можна за допомогою спеціалізованих компаній, однак, співпраця з, наприклад, 5-ма профільними компаніями, також займає багато часу і зусиль. Набагато зручніше замовляти комплекс послуг, звертаючись не просто до підрядних компаній, а до організацій, які займаються фасиліті менеджментом. Це цілий набір функціоналу, який передається клієнтом одній підрядній організації на умовах аутсорсингу. Такий формат вирішення другорядних завдань істотно підвищує ефективність ключової діяльності клієнта.

Клінінгова компанія «ДЕН» намагається максимально комплексно задовольняти потреби замовників, тому розширила перелік своїх послуг. Тепер наші клієнти можуть замовити у нас фасиліті менеджмент — комплексне обслуговування комерційної нерухомості. Серед наших послуг:

  • організація корпоративного харчування (доставка їжі в офіс або облаштування їдальні);
  • охорона установ (комплексна та фізична);
  • пошив корпоративної уніформи та спецодягу;
  • технічне обслуговування приміщень;
  • організація корпоративного спортивного дозвілля та ін.

Власникам або керівникам фінансових, медичних та державних установ вигідно і зручно замовляти комплекс послуг у наших фахівців. Для клієнта — це цілий ряд переваг: оптимальна вартість послуг, а також економія часу на організацію, реалізацію і контроль виконання усіх цих функцій. У цей час ваш кваліфікований персонал може зосередитися на своїй основній роботі. До того ж, фасиліті менеджмент дозволить позбутися проблем підбору спеціалізованого персоналу, його офіційного працевлаштування, оподаткування та юридичних питань.

Замовляйте комплекс послуг з фасиліті менеджменту в клінінговій компанії «ДЕН», щоб дрібні клопоти не відбирали ваш час!