Фасиліті менеджмент для торгових мереж, бізнес центрів і офісів

Ведення бізнесу — це системний і складний процес. А контролювати всі аспекти його ведення, встигаючи приділяти належну увагу кожному з них, дуже непросто. Деякі види діяльності не є ключовими, проте для їх організації потрібні чималі ресурси: людські, часові та фінансові. Але така діяльність стосується основних процесів лише побічно. Наприклад, це можуть бути послуги професійного прибирання, організації харчування співробітників, охорони, технічного обслуговування приміщення, дизайну і пошиття корпоративної уніформи та ін.

Щоб зменшити витрати часу на організацію всіх вище згаданих видів діяльності, можна звернутися до спеціалізованих компаній, які надають подібні послуги: клінінгові компанії, компанії з доставки їжі та організації їдальні чи буфету на підприємстві, охоронні фірми, компанії з виробництва корпоративного одягу та ін. Але співпраця з великою кількістю підрядних компаній завжди пов’язана з незручностями — договірні та фінансові взаємовідносини займають занадто багато часу і вимагають постійного контролю. Тому виникає потреба в комплексному вирішенні цих завдань.

Системним підходом з обслуговування комерційної нерухомості займаються компанії з фасиліті менеджменту. Для торгових мереж, офісів і бізнес центрів — це дуже зручний варіант обслуговування приміщень. Коли одна підрядна компанія надає кілька послуг з обслуговування вашого приміщення, ви отримуєте економите на витратах, зберігаєте власний час, а також отримуєте відповідального виконавця, який бере на себе організацію та контроль якісного виконання робіт.

Користуючись послугами фасиліті менеджменту, ви звільняєте себе від необхідності пошуку, навчання, та контролю цілого штату співробітників. До того ж, відпадає потреба займатися питанням працевлаштування нових працівників та виплати податків.

Крім того, вам не потрібно буде закуповувати техніку, інвентар і комплектуючі (сміттєві пакети, серветки, миючі засоби тощо). Усіма питаннями займатиметься компанія з фасиліті менеджменту. Це вигідно, адже питання закупівель і логістики — досить складний і відповідальний процес.

Клінінгова компанія «ДЕН» ще у 2009 році визначила нову потребу українських компаній у комплексних послугах з управління нерухомістю, саме тоді ми розширили свій портфель послуг за рахунок фасиліті менеджменту. Сьогодні ми можемо запропонувати не тільки професійний клінінг, але і весь набір необхідних послуг, від організації їдальні й охорони, до корпоративного спорту та пошиття уніформи для співробітників. Клінінгова компанія «ДЕН» здатна стати надійним партнером вашого бізнесу.