Фасиліті менеджмент на промислових підприємствах

Сучасна тенденція ведення бізнесу — це концентрація уваги на ключових напрямках роботи і делегування вторинних функцій профільним компаніям. Комплексний догляд за приміщенням, особливо, якщо це — виробниче приміщення, вимагає багато уваги, часу, зусиль і фінансів. Для організації управління та обслуговування нерухомістю може знадобитися цілий штат персоналу. Тому в сфері обслуговування з’явився новий напрям — фасиліті менеджмент.

Фасіліті менеджмент промислових підприємств — це комплекс послуг з обслуговування приміщень:

  • професійне прибирання (клінінг);
  • виготовлення корпоративної уніформи для персоналу та організація пральні;
  • технічна підтримка (в т.ч., ремонт обладнання та обслуговування тепло- і електро мереж);
  • організація харчування, доставки комплексних обідів або їдальні для співробітників;
  • комплексна охорона підприємства (технічна + фізична охорона) і пр.

Такий комплекс послуг дозволяє власникам і керівникам промислового підприємства позбавитись від обтяжливих турбот про процеси, не пов’язані з веденням основного бізнесу. Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги фасиліті менеджменту своїм клієнтам з 2009 року.

Переваги вибору такої форми організації обслуговування промислових приміщень, як комплексне обслуговування або фасилити менеджмент, очевидні:

  • немає необхідності наймати штат спеціалізованого персоналу під кожен вид функціоналу і займатися виплатою податків за співробітників у штаті;
  • економія на придбанні спеціальної техніки та інвентарю, необхідних для обслуговування об’єкту;
  • відсутня необхідність налагодження поставок комплектуючих та інших засобів;
  • компанія, що надає послуги фасиліті-менеджменту, несе відповідальність за результати своєї роботи.

Співпраця з компанією, яка надає послуги фасиліті менеджменту — це вигідне рішення для ведення бізнесу, тому що комплексні послуги від однієї компанії завжди більш економічно привабливі, ніж надання цілого спектру послуг кількома різними компаніями. Крім того, ви заощадите час на обслуговування договорів і на комунікацію з різними підрядниками.

Головне для компанії «ДЕН» — максимальне задоволення потреб клієнтів, які стають нашими постійними партнерами. Ми розуміємо, що робота промислового виробництва — це складний системний процес. Послуги фасилити менеджменту від клінінгової компанії «ДЕН» здатні звільнити вас від турбот по підтримці нормального функціонування промислового підприємства, гарантуючи високу якість послуг.