Генеральне прибирання бізнес центрів

Напевно, у вашому бізнес центрі зосереджено багато офісів, щодня сюди на роботу приходять сотні співробітників і клієнтів. Як же підтримувати в ньому чистоту, щоб заходячи в бізнес центр кожного дня, потрапляти в затишну та комфортну атмосферу? Блискучі вікна та двері, стіни і килимові покриття без пилу, стерильні санвузли та чисті ліфти повинні бути невід’ємними складовими бізнес центру. Навряд хтось захоче орендувати брудне приміщення зі зношеним ковроліном, забрудненими шпалерами і павутинням на стелі.

Але ж Ви зовсім недавно робили ремонт або взагалі тільки недавно ввели приміщення в експлуатацію, а воно вже втратило свою новизну і ремонт виглядає не дуже свіжим. І це все не дивлячись на те, що в офісах і холах бізнес-центру проводиться щоденне прибирання. Як справлятися з такими проблемами?

Щоб підтримувати будівлю в стані «тільки після ремонту», щоденного прибирання недостатньо. Для цього періодично потрібно проводити генеральне прибирання бізнес центрів, залучаючи професійну клінінгову компанію. Саме фахівці в сфері клінінгу зможуть привести до належного вигляду та візуально оновити ремонт у вашому приміщенні: очистити всі поверхні, прибрати забруднення у важкодоступних місцях, позбавити офіс від пилу, комах і ін.

Генеральне прибирання – це відмінний спосіб економити на ремонті. Адже при здійсненні правильного догляду за поверхнями килимів, м’яких меблів та шпалер, буде продовжуватись термін їх служби, а Ви тим самим заощадите кошти на їх заміну.

Провести генеральне прибирання такої великої території, як бізнес центр власними силами практично неможливо. Адже для якісного прибирання величезного приміщення, в якому використані різні матеріали і працює багато людей, потрібна професійна техніка, спеціальні хімічні та чистячі засоби, правильно використовувати які можуть лише фахівці – професійні клінери.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає якісні послуги генерального прибирання бізнес центрів. Співробітники нашої компанії більше десяти років працюють в сфері прибирання подібних приміщень. До того ж, в нашому арсеналі є необхідна для прибирання техніка, інвентар, професійні хімічні засоби.

Наші фахівці:

  • Приберуть і вивезуть сміття;
  • Виконають як сухе, так і вологе прибирання підлогових покриттів (усіх видів);
  • Усунуть різні типи забруднень (навіть найскладніші, застарілі);
  • Проведуть чистку килимів, килимових покриттів, м’яких меблів;
  • Реалізують чистку і полірування меблів;
  • Помиють скляні вітрини, стелажі, вхідні групи;
  • Очистять ескалатори, траволатори, сходи та ліфти;
  • Проведуть прибирання і дезінфекцію туалетів, санітарних вузлів;
  • Організують миття ламп, люстр, світильників;
  • Видалять жувальні гумки з різних поверхонь та ін.

Якщо ви бажаєте, щоб Ваш бізнес центр завжди зустрічав співробітників, клієнтів та гостей чистотою і комфортом – регулярно замовляйте генеральне прибирання приміщень. Завдяки цьому, ви зробите ваш офіс більш привабливим для відвідувачів, продовжите термін служби оновлених після ремонту поверхонь та будете вигідно виділятися серед конкурентів.

Ціна на послугу генерального прибирання бізнес-центрів стартує від 8,0 гривень за м2 без мийки вікон і від 10,0 гривень за м2 з миттям вікон. Залежно від площі приміщення, а також рівня складності прибирання, вартість проведення клінінгових робіт може змінюватися.

Звертайтеся до нас! Ваш експерт у сфері чистоти, клінінгова компанія «ДЕН».