Генеральне прибирання державних, фінансових і медичних установ

Генеральне прибирання приміщень з високим рівнем відвідуваності — це найнадійніший спосіб підтримувати в них чистоту на високому рівні, рідше проводити ремонт і ефективно усувати стійкі забруднення з різних видів поверхонь. Такий вид прибирання проводиться з певною періодичністю, або ж по мірі забруднення важкодоступних місць, до яких неможливо добратися під час щоденного підтримуючого прибирання.

Генеральне прибирання необхідно проводити у всіх приміщеннях, незалежно від їх призначення. Адже і в державних, і в фінансових, і в медичних установах знаходяться люди. Це співробітники, клієнти, відвідувачі, гості, партнери і навіть пацієнти. Тому підтримувати високий рівень чистоти вкрай важливо.

Але потрібно розуміти, що в залежності від специфіки експлуатації приміщення, комплексне генеральне прибирання проводиться по-різному.

Генеральне прибирання в державних установах

Державні підприємства, з точки зору клінінгу, це не просто офіси, де працюють службовці, а й об’єкт з високою прохідністю відвідувачів. Ні для кого не є секретом, що в багатьох держустановах бувають черги. Тому і генеральне прибирання потрібно проводити в них систематично, щоб утримувати в чистоті не тільки прохідні місця, а й зменшити зношення килимових покриттів і меблів, вчасно протирати світильники та кондиціонери від пилу, що може викликати алергію.

В комплекс генерального прибирання державних установ входить протирання, миття і чищення всіх поверхонь: стін, підлоги, вікон, батарей і т.д. Також до нього входить миття та дезінфекція санвузлів, видалення забруднень у важкодоступних місцях, хімчистка меблів і підлогових покриттів. Конкретний набір послуг підбирається в залежності від специфіки приміщення, побажань замовника, а також матеріалів, які використовуються в приміщенні.

Генеральне прибирання фінансових установ (відділень та центральних офісів банків, кредитних центрів, бірж і пр.) має дуже важливу особливість — постійний потік клієнтів. До того ж, установам такого типу важливо підкреслювати свій статус. Брудні підлоги або припалі пилом стіни явно не зіграють на користь іміджу, приміром, банку. В інтер’єрах таких установ часто використовуються тверді матеріали (плитка, граніт), а пріоритетні кольори — світлі. Догляд за такими поверхнями краще довіряти професіоналам. Перелік необхідних компонентів генерального прибирання залежить від потреб замовника, а періодичність прибирання залежить від особливостей покриттів в приміщеннях та інтенсивності їх відвідування.

Генеральне прибирання медичних установ

Генеральне прибирання медичних установ відрізняється особливими стандартами чистоти і вимогами до санітарії в приміщенні. У медичних клініках, приватних і державних медичних центрах турбота про здоров’я клієнтів — запорука стабільної роботи установи. Санітарні норми дуже суворі, тому і генеральне прибирання має проводитись часто, при цьому підбір техніки та хімічних засобів теж обмежений нормативами. Професійна клінінгова компанія повинна мати досвід роботи і спеціальний навчений персонал, щоб обслуговувати такі об’єкти.

Ціна на послугу генерального прибирання  державних, фінансових і медичних установ стартує від 8,0 гривень за м2 без мийки вікон і від 10,0 гривень за м2 з миттям вікон. Залежно від площі приміщення, а також рівня складності прибирання, вартість проведення клінінгових робіт може змінюватися.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги генерального прибирання у всіх видах установ (приватних і державних, фінансових і навіть в медичних). У нашому арсеналі — кваліфікований персонал, професійна техніка і багаторічний досвід роботи. Тому ви сміливо можете довірити нам генеральне прибирання вашого приміщення. А ми — гарантуємо вам чистоту!