Генеральне прибирання логістичних центрів

Логістичні центри і склади – це приміщення, в яких певний час зберігаються різні товари. Щоб товар потрапив в руки споживача або замовника у відповідному стані, без пошкоджень і забруднень, в приміщенні повинні підтримуватися певні норми зберігання товару. В першу чергу, на складі має бути чисто, тому прибиранню логістичних центрів або складів потрібно приділяти належну увагу. Проте, існує помилкова думка, що на таких об’єктах можна і не намагатися особливо прибирати, адже коробки не зважають, наскільки багато пилу навколо. До того ж, у приміщенні все одно постійно працюють вантажні автомобілі, які привозять багато бруду на колесах.

Але так бути не повинно. Адже для того, щоб зберігати товари в нормальному стані, необхідно забезпечити належний рівень чистоти, оптимальну температуру в приміщенні, дотримуватися норм провітрювання і враховувати багато інших нюансів.

Чистоту на складі допоможе забезпечити регулярне проведення генерального прибирання, в процесі якого усуваються сторонні запахи, видаляються складні та стійкі забруднення.

Логістичні центри і склади – це в основному величезні приміщення, з високими стелями і полицями, до яких важко дістатися. Проводити прибирання в них самостійно неможливо, тому необхідне професійне обладнання, яке зможе впоратися з такими площами, допоможе дістатися важкодоступних місць і провести якісне прибирання.

Тому, якщо для вас має значення належний стан товарів, що знаходяться у вашому логістичному центрі або складі, вам слід звернутися за допомогою в клінінгову компанію.

Клінінгова компанія «ДЕН» — одна з небагатьох компаній, яка може впоратися з прибиранням на будь-якому об’єкті, в тому числі, з генеральним прибиранням логістичного центру або складського приміщення. Для цього у нас є в наявності вся необхідна техніка, інвентар, хімічні та миючі засоби. Наш персонал має досвід роботи на подібних об’єктах, а ми вже багато років надаємо послуги разового і систематичного прибирання логістичних центрів і складів. У числі наших клієнтів є і великі міжнародні компанії, і локальні українські підприємства. Тому ви можете бути впевнені в професійності наших співробітників. Ми гарантуємо вам відмінну якість прибирання на складі.

До послуг генерального прибирання складського приміщення або логістичного центру входять наступні роботи:

  • Миття і чищення підлогових покриттів;
  • Їх шліфування та полірування;
  • Нанесення захисту на тверді підлогові покриття;
  • Миття вікон та інших скляних поверхонь;
  • Очищення усіх поверхонь від пилу і бруду;
  • Дезінфекція/дезінсекція/дератизація приміщення;
  • Миття стін та ін.

Ціна на послугу генерального прибирання логістичних центрів стартує від 8,0 гривень за м2 без мийки вікон і від 10,0 гривень за м2 з миттям вікон. Залежно від площі приміщення, а також рівня складності прибирання, вартість проведення клінінгових робіт може змінюватися.

Чистота в логістичному центрі або на складі – це запорука надійного зберігання продукції, тому ми пропонуємо вам регулярно проводити генеральне прибирання. Клінінгова компанія «ДЕН».