Генеральне прибирання промислових приміщень

Заводи, комбінати, фабрики, цехи та інші промислові об’єкти — це основна функціональна складова будь-якого виробничого бізнесу, саме там виготовляється продукція. Для повноцінного і якісного функціонування такого приміщення, в ньому повинна дотримуватися належна чистота. Приміром, складно уявити виробництво харчових товарів у приміщеннях, в яких прибирання не здійснювалося з моменту відкриття виробництва.

Яким чином підтримувати чистоту на великому підприємстві?

Звичайно, потрібно проводити регулярне, а краще – щоденне підтримуюче прибирання. Але такий вид прибирання є недостатнім, адже на виробництвах трапляються різні типи забруднень, в тому числі – стійкі: пил+жир, мазут, олійні плями, плями від фарби або реагентів, сажа, іржа і т.д. В процесі щоденного прибирання видалити ці забруднення досить складно, тому виникає потреба в періодичному проведенні генерального прибирання промислових приміщень.

Такий вид прибирання вважається одним з найскладніших. Провести його без участі професіоналів практично неможливо, тому що генеральне прибирання проводиться у важкодоступних місцях, виводяться стійкі забруднення, завдяки чому в приміщенні досягається ідеальна чистота. Не кожна клінінгова компанія має в своєму розпорядженні достатньо ресурсів для того, щоб якісно провести генеральне прибирання на виробництві, тому варто скористатися послугами тієї клінінгової компанії, в арсеналі якої буде все необхідне для забезпечення генерального прибирання на такому об’єкті – штат кваліфікованого та досвідченого персоналу, спеціальна хімія, машини та інвентар.

У чому ж специфіка прибирання на промислових об’єктах?

На промислових підприємствах функціонує дороге обладнання, догляд за яким вимагає особливої уваги; часто для виконання генерального прибирання на заводі необхідно призупинити виробництво, також можна проводити прибирання в нічний час, коли виробничий процес переривається. Проте, часто генеральне прибирання проводиться просто під час виробництва, у зв’язку з неможливістю його зупинити з технологічних причин. Саме тому персонал служби клінінгу повинен добре орієнтуватися в особливостях роботи на об’єкті: яке обладнання для чищення, інвентар, хімію та миючі засоби можна використовувати, а які — категорично заборонено або небезпечно. До того ж, потрібно враховувати, що промислові приміщення дуже часто мають велику площу або ж роботи необхідно виконувати на висоті кілька десятків метрів. Для виконання клінінгу на висоті потрібно задіяти спеціальне альпіністське спорядження, ліси та інший інвентар. Але найголовніше – роботи мають виконувати професійні промислові альпіністи-клінери.

Усі перелічені особливості прибирання промислових приміщень входять до компетенції співробітників клінінгової компанії «ДЕН».

Під час генерального прибирання промислових об’єктів проводиться цілий ряд робіт:

  • Прибирання усіх підлогових покриттів;
  • Чищення усіх поверхонь;
  • Мийка обладнання;
  • Очищення стін;
  • Видалення пилу;
  • Вивіз сміття;
  • Шліфування та полірування поверхонь;
  • Дезінфекція, дезінсекція, дератизація;
  • Усунення різних стійких забруднень та ін.

Клінінгова компанія «ДЕН» вже багато років проводить генеральне прибирання промислових об’єктів різних типів, по всій території України. Серед наших клієнтів є як невеликі виробничі цехи, так і величезні заводи. Тому в нас є усе необхідне для надання послуг генерального прибирання промислових об’єктів. Під час безкоштовного виїзду менеджера компанії «ДЕН» на ваш об’єкт, він професійно визначить весь перелік необхідних робіт, підбере відповідне обладнання, інвентар, хімію і т.д. та надасть консультацію з питань організації генерального прибирання на виробництві. Якщо ви замовите послугу генерального прибирання на промисловому об’єкті у нас, ми забезпечимо якісне виконання робіт на вашому виробництві за оптимальну ціну.

Мінімальна вартість генерального прибирання промислових приміщень складає 8,0 гривень м2 без мийки вікон і 10,0 гривень м2 з миттям вікон, однак вона може змінюватися в залежності від розмірів площі, що прибирається і складності проведення процедури.

Залиште клопоти по забезпеченню чистоти ваших приміщень нам, і ви відчуєте переваги довіряти клінінг професіоналам. Клінінгова компанія «ДЕН».