Прибирання промислових об’єктів

Промисловий клінінг або іншими словами професійне прибирання виробничих об’єктів, включає в себе прибирання і чищення виробничих площ і споруд, а також промисловий альпінізм. На відміну від побутового, промисловий клінінг має свою специфіку.

У кожного виробництва існує певний набір технологічних процесів, виробничих графіків, виробничих відходів і забруднень. Всі ці чинники обумовлюють особливий тип прибирання.

В якості об’єктів промислового клінінгу можуть виступати заводи, фабрики, виробництва, а також їх окремі функціональні споруди.

Промисловий клінінг використовує не тільки професійний інвентар, але і спеціалізоване обладнання з високою продуктивністю і витривалістю, професійні миючі та чистячи засоби, здатні більш ефективно справлятися з сильними забрудненнями. Так само використовуються передові інноваційні технології клінінгу.

Головним завданням промислового клінінгу є правильний підбір методу очищення об’єкту і максимально точний вибір професійних засобів для чищення.

Клінінгова компанія «ДЕН» працює на ринку індустріального (промислового) клінінгу з 2000 р.

У список послуг компанії входить повний перелік у даному напрямку: прибирання виробничих площ (починаючи від об’єктів харчової промисловості закінчуючи металургійними підприємствами) у тому числі чистка технологічного обладнання; прибирання складських приміщень та логістичних центрів і т. д.

Наші працівники можуть проводити роботи як в робочий, так і в неробочий час, в залежності від побажань наших клієнтів.