Нагороди

Одним з найважливіших показників успішності компанії є визнання бізнес спільнотою. Компанія «ДЕН» постійно намагається брати активну участь у різних виставках і конкурсах. Адже саме так можна проявляти свою активність, підтверджувати лідерські позиції і завжди бути к курсі тенденцій і подій на ринку.

Для нас завжди важливо чітко, вчасно і якісно виконувати свою роботу. Будь-які старання завжди оцінюються позитивно. З гордістю можемо повідомити, що робота компанії отримала багато нагород за свою працьовитість і якість. Серед них особливо важливим є перше місце в Національному бізнес-рейтингу за ефективне управління підприємством-лідером економіки України.

Також, компанія «ДЕН» займається розвитком своїх працівників не тільки у професійній сфері, але і в підтримці корпоративної культури, участю в різних соціальних і благодійних проектах. Наша соціальна активність була високо оцінена, за що ми й отримали нагороду від центру «Розвитку КСВ» за кращий бізнес-кейс у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

До того ж нашому колективу є чим пишатися і в спортивній сфері. Наші співробітники багато разів брали участь у різних турнірах з міні-футболу, досягаючи завжди високих результатів. Згуртовуючи колектив на спортивному майданчику за межами роботи, ми впевнені, що це допомагає співробітникам легше знаходити спільну мову один з одним і здобувати натхнення на роботі. Серед наших спортивних перемог:

  •  Переможець літнього чемпіонату «Soccer-Land» з міні-футболу у вищій лізі 2009 року;
  •  Учасник осінньо-зимового чемпіонату «Soccer-Land» з міні-футболу 2009-2010р;
  •  Учасник осіннього кубку «Soccer-Land» з міні-футболу 2009р;
  •  Диплом за внесок у розвиток корпоративного міні-футболу;
  •  Краща оборона весняно-літнього чемпіонату «Soccer-Land»;
  •  Кубок «Корпоративний турнір з футболу 2011»;
  •  Диплом учасника літнього чемпіонату «Soccer-Land» з міні-футболу 2009.