Благодійність — це просто Не секрет, що багато установ для соціально-незахищених дітей існують виключно за рахунок благодійної допомоги. «Sunshine» »»»  »»»
Експерти клінінгу – ДЕН виповнилося 15 років! Незалежно від сфери бізнесу, досвід — це те, що цінується найбільш усього. Чим довше компанія функціонує на ринку, тим більше знань і умінь за цей час набувають її співробітники. Досвід — 15 років »»»  »»»
Прибирання снігу в Києві. Нам довіряє Центральний залізничний вокзал Якщо за приватною структурою закріплена ділянка землі, то вона зобов’язується підтримувати її в певному вигляді, щоб не псувати благоустрій міста. Взимку минулого року, для комерційних структур ввели нове правило —... »»»
Клінінгові компанії України Чому краще віддавати перевагу тим клінінговим компанії України, що працюють на ринку чистоти десять і більше років? За цей час вони створюють команду фахівців, набувають безцінний досвід, а головне — репутацію. Клінінгові... »»»
«Пляшкові» дошки для серфінгу У далекому 2007 році, під час відвідування Ямайки, Хайро Люмерец — серфер з Бразилії, сконструював дошку для серфінгу, використавши в якості основи пляшки із пластику, які вкривали все узбережжя. Повернувшись на батьківщину,... »»»
Сторінка, 1 з 2512345...1421...Остання »