«Квиток» у фінал!

Перший півфінал матчу ДЕН — VIT закінчився з рахунком 4:5 на користь команди VIT. Тому, у матчі команд, який відбувся в цю суботу, гравцям необхідно було всіма силами намагатися перевершити суперника. Цю гру команда ДЕН почала з пресингу і активних атак по воротах іншої команди, які не пройшли даремно і, один за іншим, 2 м’ячі влетіли у ворота VIT.

Перемога ДЕН

Далі, гра могла б розвиватися за сценарієм попереднього матчу — наступні 2 м’ячі пропустили вже ДЕНівці. Але інтрига зберігалася до останньої хвилини матчу, який був вирішальним, адже на кону стояв «квиток» до фіналу! На диво, гравці обох команд грали чисто і коректно, незважаючи на важливість гри.

Буквально за хвилину до закінчення гри, гравці ДЕН забили гол, який за сумою двох матчів перевів обидві команди в післяматчеві 6-метрові удари для виявлення переможця. Однак, за 30 секунд до фінального свистка арбітра, ДЕНівці шикарно розіграли кутовий удар і м’яч залетів у ворота суперника. Таким чином, команда ДЕН автоматично виходить у фінал, в якому зустрінеться з командою компанії «Профрембуд».

Висловлюємо подяку усім гравцям команди за захоплюючу гру.