Прибирання снігу в Києві. Нам довіряє Центральний залізничний вокзал Якщо за приватною структурою закріплена ділянка землі, то вона зобов’язується підтримувати її в певному вигляді, щоб не псувати благоустрій міста. Взимку минулого року, для комерційних структур ввели нове правило —... »»»
Клінінгові компанії України Чому краще віддавати перевагу тим клінінговим компанії України, що працюють на ринку чистоти десять і більше років? За цей час вони створюють команду фахівців, набувають безцінний досвід, а головне — репутацію. Клінінгові... »»»
«Пляшкові» дошки для серфінгу У далекому 2007 році, під час відвідування Ямайки, Хайро Люмерец — серфер з Бразилії, сконструював дошку для серфінгу, використавши в якості основи пляшки із пластику, які вкривали все узбережжя. Повернувшись на батьківщину,... »»»
Переробці батарейок в Україні бути?! Не є секретом те, що батарейки, які завершають своє життя на звалищах, завдають грунту і водним ресурсам нашої планети непоправної шкоди. Назараз, країни, рівень соціальної активності яких досить високий, прагнуть виправити... »»»
Обережно — чистота! Фахівці університету Кембриджу вважають, що гігієнічна гіпотеза — тобто нестача в людському організмі мікробів — може бути причиною, яка провокує розвиток хвороби Альцгеймера. Обережно — чистота! »»»  »»»
Прибираємо і худнемо! Якщо ви виявили, що обзавелися кілограмоv-другим зайвої ваги, а розпорядок домашніх справ не дозволяє відвідувати спортивні заняття, не втрачайте надії! Виявляється, рутинні домашні клопоти можуть стати корисними кілограмо-спалювачами.... »»»
Сторінка, 1 з 1312345...Остання »