Антиалергенне прибирання

 

Ваш будинок — Ваша фортеця. Для кожної людини дім — це місце, де панує затишок і комфорт, тут ми відпочиваємо після складного робочого дня. І, звичайно ж, хочеться, щоб ніякі неприємності не обтяжували Вас вдома, наприклад, алергія. Багато людей страждають таким неприємним захворюванням, як алергія: на шерсть, пил, грибок, кліщів та інше. Такі збудники алергії як пил, грибок, кліщі, живуть у вашому домі, як постійні сусіди. Ще один поширений алерген — шерсть домашніх улюбленців.


Як же зробити так, щоб будинок був безпечним, особливо для людей, схильних до алергії? Все дуже просто — необхідно періодично проводити антиалергенне прибирання. Це відмінний спосіб своєчасно позбавлятися від «провокаторів алергії» в будинку.
Таке прибирання складається з декількох етапів. Спочатку потрібно визначити, які ж види алергенів є в приміщенні, і знайти їх осередки. Грибок і пліснява найчастіше знаходяться в сирих місцях: у ванній, санвузлах, на кухні, на вікнах і підвіконнях, на старих трубах, повітроводах і т. д. Пил може бути зосереджений на поверхні меблів, в м’яких меблях, на стінах, текстилі і стелях, в книгах, килимах та інших елементах декору. Кліщі живуть у м’яких мебліях, в деяких породах дерева, та ін. Шерсть домашніх тварин осідає на всіх можливих поверхнях.

Пил у будинку

Визначивши епіцентри небезпеки, можна приступати до усунення проблеми. Для прибирання шерсті досить чищення всіх поверхонь потужним пилососом і видалення її залишків з важкодоступних місць. Пил також можна усунути за допомогою пилососа і вологого прибирання. Але, наприклад, пил, який глибоко в’ївся в м’які меблі або килим, можна прибрати тільки за допомогою хімічної чистки. Боротьба з кліщами також вимагає хімічної чистки, адже ці дрібні комахи можуть мешкати глибоко в меблях, килимових покриттях, матрацах, куди добратися за допомогою звичайного пилососа просто неможливо. Найскладніше боротися з грибками і цвіллю, адже їх усунення потребує декількох етапів робіт:


— Потрібно видалити джерело вогкості (можливо, знадобляться дрібні ремонтні роботи);
— Повністю видалити цвіль і грибок;
— Обробити поверхні спеціальним протигрибковим засобом.
Усунувши основні джерела алергенів e будинку, Ви підвищите рівень чистоти і зробите своє житло ще затишнішим. Але проводити таке відповідальне прибирання краще силами професіоналів! Зверніться до клінінгової компанії, яка надає послуги антиалергеного прибирання.
Клінінгова компанія «ДЕН» професійно проводить антиалергенне прибирання будь-яких приміщень. Захистіть свій дім!