Екологічний житловий будинок зі сміття

 

У Лондоні вже скоро з’явиться органічний хмарочос. Цей еко-гігант буде повністю споруджений зі вторинних відходів. Корпус житлового хмарочоса буде зведений з пластику, звичайно ж, переробленого. Після «скелет» будівлі обшиють панелями, які також складаються зі 100% переробленої сировини — макулатури та пластику.

Organic-London-Skyscraper-Recycled-Waste
Цікаво, що будівництво хмарочоса буде завершене не відразу: після того, як зведуть першу його частину, інші поверхи добудовуватимуться вже з відходів, які будуть надходити від мешканців побудованих квартир. Будівля буде побудована за принципом комірок, саме таку структуру мають азіатські бамбукові ліси. Пластикові структурні конструкції будуть постійно прилаштовуватися і з часом покриватися панелями.
В результаті хмарочос матиме пірамідальну форму. Покриття з кристалічних і напівпрозорих матеріалів буде відмінно пропускати сонячне природне світло, але при цьому оберігатиме мешканців від надлишку сонячних променів. Крім того, будівля буде самостійно генерувати електроенергію за рахунок турбін, розташованих в порожнистих трубах.


Такий цікавий, автономний і на 100% органічний будинок стане справді інноваційним проектом будівництва житлового комплексу зі вторинної сировини. Сьогодні основною тенденцією будівництва стає екологічність, а використання вторинної сировини не тільки не шкодить навколишньому середовищу, а й сприяє очищенню від зайвого сміття, що не розкладається.
Клінінгова компанія «ДЕН»  підтримує всі інновації, пов’язані з чистотою і екологією, тому ми надаємо тільки безпечні послуги. Ми раді робити світ чистішим!