Фруктовий сад і дитячий город у центрі Києва

 

Дуже оригінальна заміна звалищу сміття з’явилася у самому центрі Києва. На Михайлівській вулиці, на місці занедбаного звалища, яке вже кілька років було «окрасою» одного з дворів вулиці, з’явився фруктовий сад пам’яті «Небесної сотні». Територія у півтора гектара передбачалася під будівництво висотного будинку, але проект так і не реалізували, а ділянка землі була закидана будівельним сміттям, поросла бур’янами і стала притулком для бездомних тварин.

доглянута ділянка

Активісти ж перетворили засмічену ділянку на затишний сад біля будинку. Вже зараз висаджені фруктові кущі та дерева: агрус, малина, яблуні, абрикоси, вишні. Крім того, в саду ростимуть липи та дуби.

На цьому ініціатива городян не закінчується. Там же планується організація дитячого городу — це буде перший громадський город у Києві, де дітки зможуть навчитися самостійно висаджувати рослини та доглядати за ними.

посадка дерев

Сірий паркан, що огороджує сад, прикрасили плакати з несподіваними образами Шевченка (співробітник ДАІ, Елвіс Преслі, Супермента інші).

Такий оригінальний спосіб облагороджування київських дворів може стати прекрасним прикладом для наслідування. Переробити звалище у фруктовий сад — хіба це — не найкращий подарунок улюбленому місту та його мешканцям? Сподіваємося, що таких ініціатив стане набагато більше, і не тільки у Києві, а й по всій Україні. Клінінгова компанія «ДЕН» готова підтримувати добрі починання в нашому улюбленому місті.