Генеральне прибирання перед випискою з пологового будинку

Збільщення родини приносить щастя в дім, і багато нових, приємних турбот. Житло повністю змінюється: у ньому з’являються нові меблі, іграшки, спеціальна побутова техніка. Приїзд нового члена родини з пологового будинку — дуже важлива подія, до якого обов’язково потрібно підготуватися.

Квартира або будинок, на довгий період часу, стане для малюка цілим світом, де він буде проводити весь свій час. Тому дуже важливо завчасно підготувати житло перед приїздом до нього малюка і мами з пологового будинку.

Насамперед, необхідно провести генеральне прибирання житла. Виконання цієї роботи краще всього довірити фахівцям. Так як бруд, пил і шкідливі мікроби можуть знаходитися в місцях, доступних тільки професійній техніці. Немовлята мають підвищену чутливість до всього, що їх оточує. Тому саме в цей період дуже важливо вберегти малюка від алергії. Професійні клінери компанії «ДЕН» знають, які хімічні та миючі засоби можна використовувати для генерального прибирання перед випискою з пологового будинку, а які можуть викликати у малюка алергічну реакцію.

5bc206790d5d0377605714ecbd7b35be-300x199

Найкращим часом для реалізації генерального прибирання є період, поки мати з дитиною знаходяться в пологовому будинку. До того ж, поки малюка немає в будинку, при пбиранні ще можна використовувати різні хімічні засоби. Коли ж дитина перебуватиме в будинку, то краще уникнути прибирання із застосуванням агресивних хімічних засобів.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає унікальну послугу генерального прибирання житлових приміщень перед випискою з пологового будинку. Наші професіонали чудово знають, як організувати прибирання у приміщенні, де скоро з’явиться немовля. Фахівці зможуть видалити всі види забруднень з різних поверхонь; усунути з приміщення кліщів і грибок; позбавиться від пилу, який роками може перебувати у важкодоступних місцях.

Переваги замовлення послуги генерального прибирання перед випискою з пологового будинку, в клінінгової компанії «ДЕН»:

Ми забезпечуємо абсолютну чистоту у вашому будинку;

Ми заощадимо ваш час і сили;

Наша прибирання не зашкодить Вашій дитині;

Ми проведемо прибирання в зручний для Вас час доби.

Чистота в домі — запорука здоров’я Вашої родини, а здоров’я краще довіряти професіоналам! Ваша, клінінгова компанія «ДЕН».