Як зробити прибирання простішим
Ми постійно звертаємо увагу на зовнішній вигляд нашого будинку і періодично вирішуємо поприбрати у домі. Проводити прибирання просто необхідно, але це не завжди означає, що прибирання завжди робиться із задоволенням. Сумно, але від цього нікуди не дінешся і робити це потрібно. Тому, врахувавши деякі поради, прибирання може проводити набагато легше.
Наприклад, можна зменшити кількість предметів, які є збирачами пилу, прати частіше штори, заховати одяг у шафи, стежити за чистотою взуття.
Щоб на кахлі не залишалося розводів, можна використовувати розчин оцту і води у пропорції один до 5, або ж мильний розчин з нашатирним спиртом.
Для того, щоб протерти паркет, можна використовувати вологу ганчірку, змочену в холодній воді з додаванням гліцерину.
Відбитки пальців на крані забираються за допомогою нашатирного спирту.
Для догляду за килимовими покриттями, використовують м’яку щітку змочену у воді з нашатирним спиртом.
Насправді прибирання можна розділити на кілька типів:
післяремонтне,
щоденне прибирання,
генеральне.
Кожному типу прибирання властива своя специфіка. Обумовлюється це площею, ступенем забруднення і техніки, завдяки якій дане прибирання проводиться. Зі щоденним прибиранням ми зустрічаємося щодня. Головною причиною прибирання є підтримка будинку у чистоті. Генеральне прибирання включає в себе ретельне чищення всіх поверхонь, меблів, покриттів, а також прибирання бруду в самих важкодоступних і невидимих місцях. Прибирання після ремонту включає в себе вивіз будівельного сміття, протирання поверхонь скрізь, де осів будівельний пил, миття вікон, чищення меблів, чистка та дезінфекція вентиляції, радіаторів, плінтусів і санвузла.
Якщо в квартирі проводити прибирання щодня, то надалі, прибирання займатиме набагато менше часу, це може допомогти заощадити гроші на ремонт.