Київські дворики доводять до ладу

 

 

 

1

Весна — час любити і … наводити порядок. Як тільки сонечко починає довше світити, на вулиці теплішає і з’являється весняний настрій — приходить бажання навести порядок і в своєму житті, і навколо.

 

У Києві вже активно прибирають все дворики, висаджують квіти та дерева. Весняним прибиранням прилеглих до будинків територій займаються і комунальні служби, і жителі багатоквартирних будинків. Перші — за службовим обов’язком. Другі — за покликом серця.

 

Столичні жителі активно самоорганізуються і своїми силами наводять красу біля під’їздів — прибирають сміття, миють вікна в під’їздах, висаджують квіти на клумбах. Починання — прекрасне, адже кожен хоче, щоб з вікон його будинку було видно акуратний, доглянутий двір , та й увечері посидіти на лавочці набагато приємніше в оточенні чистоти.

 

Однак далеко не кожен житель мегаполісу з божевільним ритмом життя може виділити час на таку благу справу, як прибирання двору. Робота, робота, робота — в цьому полягає життя успішних людей.

CAM00520

 

Але вихід є завжди.

Наприклад, ви можете звернутися в клінінгову компанію «ДЕН». Ми виконуємо весь комплекс з прибирання прилеглих територій, а також миття фасадів будівель та вікон. Демократичні ціни роблять таку послугу цілком доступною — скооперувавшись з вашими сусідами, ви навіть не помітите витрат на те, що у вас — ідеальна чистота!

 

Клінінгова компанія «ДЕН» готова навести порядок у вашому дворі і в усьому Києві!