Клінінгові послуги Київ

Незважаючи на те, що клінінг – відносно нова в Україні галузь сервісу, проте клінінгові послуги в Києві та інших великих містах замовляють все частіше. Сьогодні клінінг знайшов постійних клієнтів серед різних великих бізнес- і торгівельно-розважальних центрів, промислових підприємств і комбінатів, банків, медичних закладів, державних, комунальних організацій і приватних замовників.

Компанія «ДЕН» — один з лідерів ринку клінінгу в Києві. Постійно розширюючи сфери діяльності та спектр своїх послуг, клінінгова компанія вже не перший рік займає провідні позиції на вітчизняному ринку даного виду сервісу, виконуючи істотні обсяги робіт на високому якісному рівні в багатьох містах України.

Секрети успіху клінінгової компанії «ДЕН»

Надані нашою компанією клінінгові послуги в Києві базуються на таких ключових принципах:

 • застосування передових сучасних технологій
 • раціональний підхід до організації будь-якого процесу
 • використання ефективної професійної техніки для прибирання і якісних сертифікованих миючих засобів
 • досвідчені фахівці, які проходять постійний вишкіл та підвищення кваліфікації.

Чому вигідно звертатися в клінінгові компанії в Києві?

Будь-які клінінгові послуги спрямовані на створення гігієнічної чистоти і комфорту, а також безпеки для здоров’я людини. Клінінгові послуги в Києві на професійному рівні забезпечують на різних підприємствах належну підтримку здоров’я співробітників. Особливо це стосується промислових підприємств і цехів, де виробництво пов’язане з підвищеною запиленістю. Ідеальна чистота на робочому місці і свіже повітря в приміщенні — це запорука того, що захворюваність співробітників скоротиться в рази.

Регулярне прибирання та догляд за підлогою в приміщеннях, які постійно піддаються механічному інтенсивному впливу і, відповідно, зношуються швидше, дозволить продовжити термін служби і запобігти проведенню передчасного ремонту, а також припинення виробничих і бізнес-процесів.

Замовити клінінгові послуги в Києві у професійній клінінг-компанії економічно доцільно. Згідно з простими розрахунками, виконання різних видів прибирання на умовах аутсорсингу дозволяє підприємству щомісяця економити на утриманні штату прибиральниць, соціальних виплатах, податках, що нараховуються на фонд оплати праці, а також не менш 5-15% коштів щорічно на придбанні миючих засобів. Скорочуються витрати на придбання обладнання та інвентарю, які застосовуються для прибирання. Як засвідчує практика, всі ці витрати в рази перевищують оплату послуг, які виконуються клінінговими компаніями в Києві, а якість робіт, проведених професіоналами, незрівнянна з результатами самостійного прибирання.

Клінінгові послуги в Києві від компанії «ДЕН»

Спеціалісти клінінгової компанії «ДЕН» виконують різні види робіт, які охоплюють:

 • щоденне, разове або генеральне комплексне прибирання в приміщеннях різного призначення, включаючи виробничі об’єкти
 • прибирання після завершення ремонту
 • прибирання прилеглих територій
 • очистку фасадів будівель
 • хімчистку меблів, килимових виробів, догляд за покриттям для підлоги
 • висотні клінінгові роботи за допомогою промислового альпінізму
 • інші види клінінгу приміщень.

Додаткові послуги передбачають:

 • миття вітрин і вікон
 • виведення плям
 • шліфування і кристалізацію гранітних і мармурових поверхонь
 • обрізку і кронування дерев і багато інших робіт.

Вартість клінінгових послуг в Києві розраховується в кожному конкретному випадку індивідуально і напряму залежить від переліку виконуваних робіт, площі приміщень, кількості задіяного персоналу, використання певної техніки для прибирання, засобів для чищення і миття. Але, в будь-якому випадку, для клієнта вартість замовлення послуг у клінінгової компанії буде вигідніша, ніж самостійна організація процесу прибирання, особливо, якщо Ви зацікавлені в найкращому результаті після прибирання. Клінінгова компанія «ДЕН» гарантує високу якість робіт.

Сьогодні клінінг від компанії «ДЕН» — це надійна партнерська послуга для бізнесу, державних та комунальних організацій. Працюйте в ідеальній чистоті і комфорті! Звертайтеся для замовлення клінінгових послуг в Києві або будь-якому іншому великому місті України в компанію «ДЕН» — наші фахівці готові виконати Ваше замовлення в найкоротші терміни!