Прибирання килимових покриттів

На українському ринку представлені чистячі засоби багатьох популярних виробників. Кожен виробник має свої переваги і недоліки, різноманітний асортимент і різну цінову політику.

Слід пам’ятати, що використовувати миючі засоби необхідно за їх прямим призначенням. Не користуйтеся миючими засобами, які не розраховані на очищення текстильних поверхонь, так як ризикуєте зіпсувати ковролін і обладнання. Використовуйте рідкі шампуні для машин для миття килимів, а розчинний порошок для однодискової машини або екстрактора.

Після дешевого миючого засобу промийте ковролін чистою водою, що б позбавитися від залишків миючого засобу. До швидкого повторного забруднення ковроліну можуть призвести залишки миючого засобу. При використанні більш дорогих шампунів залишки миючого засобу кристалізуються і після висихання легко забираються сухим пилососом.

Якщо проводити прибирання ретельно і застосовувати якісні миючі засоби, ваші текстильні покриття довше збережуть свій зовнішній вигляд і прослужать вам багато років.