Обережно — чистота!

Фахівці університету Кембриджу вважають, що гігієнічна гіпотеза — тобто нестача в людському організмі мікробів — може бути причиною, яка провокує розвиток хвороби Альцгеймера.

Обережно - чистота!

Обережно — чистота!

Раніше цю гіпотезу вже розглядали, однак стосовно проблеми, яка є актуальною в наш час — слабкого дитячого здоров’я. Наприклад, більшість батьків у бідних, неблагополучних країнах взагалі не чули про такі дитячі проблеми як алергія або поганий імунітет, а ось у державах з високим рівнем розвитку бігати по калюжах, возитися з брудом, землею малечі частіше за все не дозволяється. У результаті імунітет у дитини слабшає, оскільки в організму просто немає можливості «воювати» з бактеріями і, як наслідок, виробляти природний захист.

Також вчені спробували з’ясувати причину спалаху численних випадків захворювання Альцгеймера останнім часом. Більше 192 країн відправили свої дані щодо захворювання, аналіз яких дозволив зробити висновок, що жителі бідних країн страждають від цієї хвороби практично на 50% рідше аніж населення забезпечених країн.

Це також стосується і спроб навести чистоту в своїх оселях «як в операційній», особливо в сім’ях з дітьми. Повністю намагатися захистити дитину від контактів з мікробами не тільки не потрібно — це навіть шкідливо. Так що забудьте про протирання всіх поверхонь і миття дитячих іграшок різними дезінфекторами — цим ви тільки збільшуєте ризик отруєння дитини небезпечними речовинами, що входять до їх складу.