«Пар перемагає»

Навколо нас дуже багато загроз здоров’ю, тому природно, що це нас лякає. Поступово люди починають відмовлятися від використання хімії в побуті. І в цьому немає нічого дивного, оскільки хімія, це перше через що погіршує здоров’я людини, здоров’я яке і без цього не ідеальне.

Замість вчорашньої хімії зараз використовують нову екологічну систему очищення парою. Прибирання проводиться за допомогою гарячої пари, який видаляє забруднення не гірше за побутову хімію. Важливо, що прибирання парою абсолютно безпечне для дітей і для людей, у яких є алергічні реакції.

Після того, як речі були оброблені парою, шкідливі мікроорганізми знищуються, винятковою властивістю такої обробки, є те, що така процедура є профілактикою легеневих захворювань.

Важливо враховувати й ефективність такого прибирання. Не є секретом, що проводячи прибирання традиційним методом, видаляються тільки поверхневі забруднення, а новий метод збирання зможе впоратися із забрудненнями будь-якої складності, при цьому вбиваючи шкідливі бактерії. Прибирання парою можна застосовувати до будь-яких матеріалів і поверхонь:

з відкритих поверхонь знімається пил;
проводиться чистка гардин, штор, жалюзів і тюлів;
ретельно проводиться очищення м’яких меблів від осілого пилу, піску і шерсті домашніх тварин;
пара вбиває кліщів, які живуть у м’яких меблях, шкідників у подушках і матрацах.
Навряд чи б ми могли уявити, що парове очищення легко може впоратися з такими забрудненнями: прибирає вапняний наліт, відчищає холодильники, санвузли, мікрохвильові печі.