Прибирання Київ

Сьогодні на ринку України присутня чимала кількість клінінгових компаній. Ці компанії виконують прибирання різних типів приміщень. Такі послуги відрізняються тим, що виконуються не застарілими способами і звичайними бабусями, а професійними працівниками, які використовують новітні технології клінінгу, сучасне обладнання і ефективні миючі засоби. Таке професійне прибирання Київ, а також у всіх містах України  може тільки порадувати, адже його ефективність незаперечна! Величезній досвід роботи компанії «ДЕН», кваліфікований персонал, великий парк професійної техніки і досконале знання сучасних миючих спеціальних засобів дозволяють нам домагатися блискучих результатів, які відповідають найвищим світовим стандартам професійного клінінгу.

Всі види прибирання Київ замовляє частіше всього

Київ – найбільший мегаполіс, одна з найкрасивіших європейських столиць. Не останню роль в охайності такого великого міста відіграють професійні клінінгові компанії Києва. Адже саме професіонали забезпечують прибирання територій, якісні висотні роботи ( із використання праці промислових альпіністів) професійно виконують прибирання приміщень: різних офісів, складів, торгівельних і логістичних центрів, інших об’єктів.

Клінінгова компанія «ДЕН» в Києві займає лідерські позиції в галузі професійного клінінгу. Ми забезпечуємо чистоту в Києві для різних типів приміщень, території будь-якого призначення, всіляких висотних об’єктів. Для всіх клієнтів надані послуги клінінгу  виконуються по одній з зручних схем:

  • генеральне прибирання (разове);
  • щоденне прибирання (регулярне прибирання);
  • прибирання після ремонту або будівництва, після пожежі;
  • прибирання території.

Кожен з цих видів клінінгу має особливості і специфіку.

Особливості прибирання в Києві

Якщо говорити про разове прибирання в Києві, то це поняття охоплює експрес-прибирання, яке виконується в достатньо стислі строки. Його проведення дозволяє швидко привести приміщення замовника у порядок, виконуючи очищення абсолютно всіх поверхонь. Для цього найчастіше залучають цілу бригаду професійних спеціалістів, які дбайливо і надійно виконують узгоджений з клієнтом комплекс робіт.

Щоденне прибирання повинно підтримувати постійний порядок в приміщенні. Такого прибирання потребують будинки з офісами, готелі, промислові площі, торгівельні центри та інші види приміщень, в яких кожен день проходить інтенсивний рух людей або виробничі процеси. При такому прибиранні витирають пил з усіх поверхонь, чистять меблі та килимові вироби, миють поли, вікна, виносять сміття, а також можуть виконувати інші клінінгові послуги.

Клінінг на постійній основі має на увазі прибирання в Києві, яке виконується з певною регулярністю і встановлюється замовником. Наприклад, клінінг, що здійснюється щотижнево 2-3 рази на тиждень, дозволяє підтримувати високий рівень чистоти.

Під генеральним прибирання мається на увазі  великомасштабний комплекс робіт, що потребує значних трудовитрат та часу. Такі роботи включають миття вікон, ретельне та скрупульозне чищення всіх поверхонь, включаючи важкодоступні зони. При генеральному прибиранні обов’язково видаляються складні забруднення різного походження – жир, бруд, плями, залишки будівельних сумішей і т.д. Перелік робіт узгоджується і коригується замовником при необхідності.

Під час прибирання після ремонтних робіт виносяться рештки будівельного сміття, поверхні очищають від залишків розчинів, фарб, лаків, будівельного пилу та іншого.

Особливою складністю і трудомісткістю відрізняється прибирання після пожежі, вона проводиться в декілька етапів. Спочатку виноситься сміття, яке утворилося в результаті горіння, потім проводять професійне чищення всіх поверхонь від сажі та кіптяви. Ці роботи виконують, використовуючи спеціальні реагенти, які ефективно діють і справляються з таким складним типом забруднень. Проводиться також хімічне чищення меблів, якщо така вціліла під час пожежі. Останній етап – це дезодорація приміщення, вона дозволяє позбутися стійкого запаху гару.

Прибирання території – ще один вид клінінгових послуг, який забезпечує порядок на площі, що прилягає до будинку. Крім підмітання і вивозу сміття влітку і міжсезоння робітники клінінгової компанії виконують  догляд за газонами і клумбами. У зимовий період вони очищають територію від снігу і полою, що утворився, а для безпеки пересування обробляють антиожеледними реагентами.

Який би вид прибирання в Києві, а також в будь-якому іншому місті України не знадобився організації, кожний клієнт може розраховувати на високий професіоналізм клінінгової компанії «ДЕН». Звертайтеся! Ми забезпечимо будь-який комплекс послуг в Києві, Харкові і Одесі, Львові і Дніпропетровську та в багатьох інших великих містах в стислі терміни!