Прибирання ковроліну

Догляд за покриттям для підлоги займає дуже важливе місце, адже наслідками підвищеної вологості та поганого клінінгу ковроліну можуть бути грибок і цвіль.

Натуральний ковролін потрібно чистити пилососом не рідше, ніж один раз на три дні. А вологе прибирання рекомендується робити не частіше одного разу на місяць. Проникнувши у волокно, бруд діє як абразивний матеріал, який прискорює знос покриття раніше терміну.

Якщо ковроліном застелені підлоги в офісі, радимо перед порогом покласти спеціальний килимок. По-друге, штучний ковролін потрібно чистити звичайним пилососом, але регулярно.

Крім того, два рази на рік треба проводити суху хімчистку. А ось вологим прибиранням не радимо захоплюватися: під впливом вологи вовняний ковролін може «сісти», як светр після прання. Якщо ви все ж хочете зробити вологе прибирання, радимо викликати фахівців: вони почистять підлогове покриття за всіма правилами. Та ще й заново покриють ковролін захисним складом.

У цьому Вам можуть допомогти професійні клінінгові фірми. До того ж, ціна цієї послуги цілком прийнятна.

Також існують народні способи видалення забруднень:

Тип плям: фруктовий сік, чай, кава, шоколад, різні напої, плями рослинного походження.

Спосіб видалення: змочіть пляму спиртом, розведеним оцтом, після чого змийте водою. Склад: 2 / 3 спирту, 1 / 3 оцту.

Тип забруднення: кров, яйце.

Спосіб видалення: видаліть надлишки, змочіть пляму мильною водою, розведеної з лугом на 10%. Промийте 10-процентним розчином білого оцту. Змийте водою.

Тип забруднення: паста для кулькових ручок, фарба і рідкий лак, смола, жирні плями хімічного походження.

Спосіб видалення: промокніть тканиною, змоченою у розчині спирту і скипидару. Не паліть, провітріть кімнату. Змийте склад.

Тип забруднення: віск.

Спосіб видалення: видаліть надлишки. Накладіть досить гаряче залізо поверх промокального паперу. Промийте хлорованим розчинником. Змийте водою.

Тип забруднення: жувальна гумка.

Спосіб видалення: заморозьте за допомогою спеціального розчину, після чого розбийте шматки. Промийте хлорованим розчинником. Змийте водою.

Тип забруднення: чорнило.

Спосіб видалення: спочатку змочіть звичайною водою, потім — мильною, розведеною лугом. Промийте 50-процентним розчином білого оцту. Якщо необхідно, розчином для видалення іржі. Змийте.