Прибирання логістичних центрів і складів

 

Говорячи про бізнес, який заснований на виробництві, ми маємо на увазі, в першу чергу, виробництва (заводи, цехи), адміністративні центри (офіси) та торгові точки (магазини, супер-маркети). Але ще однією важливою складовою будь-якого виробничого процесу є логістичні центри, або складські приміщення. Адже саме в них практично всі товари, що потрапляють на прилавки магазинів або ж, що потрапляють на інші підприємства, можуть зберігатися досить-довгий час.
Коли споживач бачить у магазині чистий і гарний товар, від продуктів харчування до одягу, то він впевнений у тому, що до цього товар знаходився в такій же чистоті. Тому дотримання чистоти в складських приміщеннях і логістичних центрах є дуже відповідальною частиною ведення бізнесу.

З метою забезпечення чистоти в таких приміщеннях, в першу чергу, потрібно враховувати особливості самих складів і логістичних центрів. Найчастіше — це велитенські за розмірами приміщення, в яких зберігаються великі обсяги різнорідної продукції. Ще однією важливою особливістю є той факт, що вся ця продукція не лежить статично у цих стінах, а відбувається постійна її ротація: одні товари завозяться, а інші — вивозяться; на складі постійно відбувається рух. Через значні обсяги переміщень і ваги продукції, її в більшості випадків перевозять спеціальною технікою. А на склади вона потрапляє завдяки вантажному транспорту. Крім усього, в логістичних центрах і складах постійно працює велика кількість персоналу.

Всі ці чинники значно впливають на чистоту і порядок в таких приміщеннях. Яким же чином контролювати порядок і підтримувати належні санітарні умови на складі? Багато підприємців не вважають за необхідне наймати спеціальну службу клінінгу, а воліють проводити нерегулярні прибирання силами своїх підлеглих. Але такий підхід до прибирання може мати негативні наслідки, так як на складах можуть завестися шкідники (комахи, гризуни), поверхні можуть забруднитися і ввібрати в себе неприємні, специфічні запахи (мазут, бруд з вулиці, пил і сміття). Все це може завдати збитку репутації продавця, який буде реалізовувати дану продукцію.

Тому краще звернутися по допомогу до фахівців, які забезпечать системний і регулярний підхід до процесу прибирання. Співробітники клінінгової компанії самі визначать рівень складності та періодичність прибирання на Вашому підприємстві. В залежності від особливості приміщення, типу поверхонь, продукції, яка там зберігається, буде розроблена індивідуальна система прибирання, яка забезпечить постійний належний рівень чистоти.

Якщо ж Ви не маєте потреби в регулярному прибиранні, то періодично можете проводити силами професійної команди клінерів генеральне прибирання приміщення, що забезпечить контроль чистоти.

У будь-якому випадку, звернувшись по допомогу до фахівців, Ви заощадите свої сили і ресурси, а також застрахуєте себе від ризиків забруднень або пошкодження Вашої продукції. Клінінгова компанія «ДЕН» спеціалізується на прибиранні складських і приміщень та логістичних центрів, тому може запропонувати Вам якісне прибирання складу.

Раді стати Вашим надійним бізнес-партнером. Клінінгова компанія «ДЕН».