Прибирання офісів і приміщень

Офіс — це не просто приміщення, де працює адміністративний персонал тієї чи іншої компанії. Це місце, де співробітники проводять мінімум 8 годин, де проходять зустрічі з реальними і потенційними клієнтами, партнерами, працівниками і т.д. Фактично, офіс — це будинок компанії, двері якого завжди відкриті для великої кількості людей. Як у будь-якому будинку, в ньому має бути затишно і комфортно. Підтримувати чистоту в офісі необхідно щодня .

Прибирання офісов

Тому прибирання офісу — дуже відповідальний і важливий вид прибирання, від якості якої залежить імідж компанії. Клінінгова компанія ДЕН забезпечує прибирання офісу за всіма параметрами, що вимагає замовник. Ви можете самостійно вибрати ті процедури клінінгу, які вважаєте обов’язковими для офісу, орієнтуючись на наш перелік послуг.

kompleksprom-300x200

Найчастіше в сучасних офісах на підлозі покладено килимове покриття або паркет, стіни обклеєні шпалерами або пофарбовані. Практично у всіх офісах є дивани або крісла, знаходиться велика кількість комп’ютерів і столів. Кожен офіс укомплектований санвузлом. Тобто, в офісному приміщенні є багато поверхонь, які збирають пил, чи прибирання яких вимагає особливої ​​уваги.

Фахівці нашої компанії (клінери) володіють не тільки знаннями, але і великим практичним досвідом виконання послуг клінінгу по всій Україні. Вони не тільки зможуть почистити килимове покриття (ковролін) від плям, але і підкажуть, як довше зберегти його зовнішній вигляд. Також, крім щоденного або генерального прибирання, клінери компанії ДЕН можуть почистити жалюзі і натяжні стелі, відновити захисну плівку на лінолеумі, або вивести застарілі плями. Всі ці роботи неодноразово виконувалися на різних об’єктах, а про якість можна говорити, ознайомившись з рекомендаційними листами наших постійних клієнтів.

Безумовно, для щоденного прибирання офісу можна найняти прибиральницю, яка просто буде щодня прибирати в офісі, але тоді вам самостійно доведеться піклуватися про купівлю інвентарю, хімічних засобів, техніки, комплектуючих для санвузлів. Крім цього, ризик того, що прибиральниця буде недостатньо кваліфікована, буде лежати на вас. До того ж хорошу прибиральницю ще потрібно знайти, зайнятися її офіційним працевлаштуванням. А це додаткова витрата вашого час, який краще використовувати в процесі ведення бізнесу.

Саме тому, набагато зручніше звернутися в професійну клінінгову компанію, яка зможе організувати вам якісне щоденне прибирання офісу. Прибирання силами клінінгової компанії «ДЕН» сприяє тому, що генеральне прибирання необхідно проводити набагато рідше, а всі поверхні зберігаються і служать набагато довше.

Комплекс послуг з щоденного прибирання в клінінгової компанії «ДЕН» розробляється індивідуально для кожного клієнта, залежно від розмірів приміщення, матеріалів обробки, відвідуваності. Ми регулярно проводимо навчання та атестацію наших клінерів, завдяки чому пыдвищується їх кваліфікація, а якість виконуваних робіт відповідає європейським стандартам.

Дозвольте нашим фахівцям зробити ваш офіс ще більш затишним і чистим, звертайтеся в клінінгову компанію ДЕН!