Прибирання спортивних комплексів

 

Спортивний клуб — це дуже відвідуване місце, за день на тренування може прийти більше 1000 чоловік, і при цьому всі ці люди будуть користуватися різними приміщеннями: роздягальнями, санвузлами, тренажерними залами , басейном і т.д. Люди приходять в спортивні клуби, щоб зміцнити своє здоров’я, підтримувати та вдосконалювати свою фізичну форм. Тому рівень чистоти в спортивному центрі повинен рівнятися на стандарти чистоти в медичних установах .

Навряд чи клієнтові буде приємно займатися в приміщенні, де в повітрі літає пил, ковролін покритий плямами, тренажери затерті і забруднені, а санвузли «радують» цвіллю і іржею. Клієнту хочеться відчувати себе комфортно, чому явно не сприятимуть порушення норм гігієни в спортивному клубі.

Втратити клієнта через наслідки некваліфікованої прибирання — велика втрата для будь-якого бізнесу. Тому краще всього довірити прибирання професіоналам, які зможуть забезпечити кваліфікований клінінг .

Прибирання спортивних клубів може бути різних видів:

— Прибирання після ремонту або прибирання після будівництва;

— Щоденне прибирання або генеральне прибирання.

Прибирання після будівництва проводиться перед запуском спортивного клубу або його відкриттям. Приміщення потрібно очистити від залишків будівельних матеріалів, привести його до функціонального стану, позбутися від запахів фарби, які в процесі тренування можуть бути навіть токсичними. До того ж , якісно проведена генеральне прибирання допоможе довше зберегти свіжість нового ремонту, а нанесення захисних засобів сприятиме продовженню служби поверхонь та меблів. Тому прибирання варто провести силами професійної клінінгової служби.

Щоденне прибирання допоможе постійно підтримувати спортклуб в чистоті. Прибирати вхідні групи, протирати поверхні, чистити санвузли та звільняти сміттєві корзини необхідно кожен день. Щоб не відлякувати клієнта вчорашньої брудом, чистота в спортивному центрі повинна підтримуватися постійно. Професійна клінінгова компанія також допоможе Вам уникнути проблем з підбором кадрів (оформлення лікарняних, відпустки тощо), взявши ці турботи на себе.  Залежно від розміру приміщення , складності робіт та кількості клієнтів , вам підберуть необхідну кількість персоналу , підберуть техніки та інвентаря, організовують регулярну комплектацію всіма необхідними витратними матеріалами.

Іноді прибирання тільки з ранку або ж тільки ввечері недостатньо , тому впродовж усього дня в приміщенні повинен знаходитися клинер ( прибиральник) , який зможе оперативно видалити будь-які забруднення і буде постійно підтримувати чистоту , замінювати витратні матеріали і мити вхідні групи .

Генеральне прибирання потрібна з певною періодичністю навіть в приміщеннях , де проводиться щоденне прибирання . У процесі генерального прибирання фахівці зможуть провести очищення важкодоступних місць. Використання професійної техніки дозволить усунути навіть найскладніші забруднення , а якісні хімічні засоби запобіжать швидке забруднення і сприяють довгої службі поверхонь . У процесі генерального прибирання фахівці клінінгової служби можуть відновити захисну плівку лінолеуму, відмити застарілі плями, а промислові альпіністи — помити фасад і прибрати прилеглу територію: постригти газон, зібрати листя і т.д.

Генеральне прибирання необхідно проводити з певною періодичністю, щоб не запустити стан приміщення. Послугу генерального прибирання важливо замовляти у професіоналів, так як самостійно складно задіяти необхідну професійну техніку, хімію, інвентар. Так як спеціалізована техніка є дорогою і габаритною, не має сенсу закуповувати її самостійно; набагато дешевше і зручніше замовити виконання спеціалізованих робіт у клінінгової компанії.

Професійне прибирання спортивного клубу — це вигідна інвестиція в розвиток свого бізнесу. Спортивні заняття в чистих і затишних приміщеннях будуть приносити не тільки фізичне, а й естетичне задоволення ваших клієнтів . Тому ми радимо власникам і керівникам спортивних клубів звертатися до клінінгових компаній, де всі роботи виконуються кваліфікованими фахівцями, які регулярно проходять навчання та атестацію. У своїй роботі ми використовуємо якісну, сертифіковану в Україні хімію, прибиральну техніку та інвентар. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам максимально якісні клінінгові послуги за мінімально рентабельну ціну. Всі ці фактори дозволяють нам гарантувати вам чистоту європейського рівня.