Професійне прибирання квартир

Сучасним людям катастрофічно не вистачає часу, а тим більше не хотілося б витрачати його на прибирання житла.

Навіть, якщо Ви і знайшли час для прибирання, то це робиться у досить швидкому темпі, без особливої уваги до деталей. Щоб не займатися самостійним прибиранням, кращим рішенням цієї проблеми буде звернутися до майстрів цієї справи-клінінгової компанії.

Співробітники клінінгових компаній — це спеціально навчені професіонали, які зроблять усе, що залежать від них, щоб у вашому домі стало дивовижно чисто і затишно. При прибиранні приміщень використовуються тільки професійні хімічні засоби і технології, які часто недоступні звичайній людині.

Сьогодні, спектр послуг, які надає клінінгова компанія, дуже різноманітний. Надаються такі послуги, як професійна комплексне прибирання квартир.

Меблі, які присутні у квартирі, як вбудовані, так і корпусні, зовні ізсередини миються спеціальними засобами (якщо в момент миття меблі порожні). Килимові покриття і м’які меблі, що знаходяться у кімнаті , чисттися пилососом.

Побутова техніка обробляється матерією, в основному це фіброволокно, воно допомагає прибрати всі забруднення. За допомогою спеціального пилососа і насадок можна самостійно очистити важкодоступні місця.

В першу чергу у ванних і туалетних кімнатах підлягають чищенню шафки, плитка, підвісні стелі і стелажі. Після цього миється фаянс: ванни, біде, раковини і т.д. і обробляються спеціальними хімічними засобами. Також від іржі та вапна очищається сантехніка. Хромовані частини і дзеркала натирають до блиску.

Кухні чистять від жиру, який збирається у вентиляцінних отворах. Вбудована і зовнішня побутова техніка підлягає миттю та дезінфекції. Сантехніка та кухонні меблі грунтовно очищаються.

Підлога миється і полірується, обов’язково чистяться плінтуса. З підвіконь, віконних блоків, радіаторів забираються всі забруднення.