Професійний клінінг на промислових підприємствах

На кожному підприємстві, навіть якщо воно не відноситься до категорії промислових, існують важкодоступні ділянки. У цих місцях збирається не просто бруд, а накопичуються шкідливі речовини, здатні завдати істотної шкоди організму людини. Найпростіший приклад — це повітропровід, який присутній в будь-якому приміщенні і, при цьому, фактично ніколи не очищується.

Щоб впоратися з такими забрудненнями, необхідно мати кваліфікованих співробітників, спеціальні інструменти та засоби для чищення. Утримувати такий підрозділ може тільки дуже солідна компанія, для всіх інших існує послуга промислового клінінгу.

Можливості промислового клінінгу

Сферу дії компаній, що спеціалізуються на прибиранні складних забруднень, можна розділити на чотири основні групи. Перша група — це хімічне очищення різного устаткування і систем. Зазвичай фахівцям доводиться працювати з котлами, бойлерами та холодильними установками. Вчасне очищення цього обладнання, проведене професіоналами, надовго збільшить термін його експлуатації. Що стосується очищення систем, то мова йде про вентиляції, системи подачі холодної та гарячої води, опалення, каналізації, сміттєпроводу і т.д.

Практичний приклад — це система опалення. Якщо ви хоч раз самостійно промивали її, то бачили, наскільки брудна вода витікає з труби. Якщо систему регулярно не промивати спеціальними розчинами, то забруднення призведе до засмічення в трубах і подальшої аварії. У реузльтаті весь цей бруд та іржа виявляться посеред вашого офісу або цеху.

Друга група роботи промислового клінінгу — це очищення важкодоступних місць. У звичайних приміщеннях це стіни, стелі, вікна, вітражі і т.д. У промисловості проводиться очищення висотних стелажів, різного устаткування, наприклад, транспортерів і резервуарів. Також працівники клінінгової компанії можуть провести прибирання фасаду будівель і ліхтарів. Для очищення найбільш важкодоступних місць будуть використані прийоми промислового альпінізму.

Третя група роботи клінінгових компаній — це прибирання приміщень різного типу і їх дезінфекція. Наша послуга має декілька категорій. Прибирання може бути загальним, генеральним, щоденним, разовим, післябудівельним і т.д. Замовити можна прибирання конкретної кімнати, приміщення, або всього будинку в цілому. Кваліфіковані співробітники наведуть порядок як в звичайних приміщеннях, так і санвузлах, душових, місцях прийому їжі і т.д.

Залежно від спеціалізації підприємства використовуються особливі чистячі речовини. Наприклад, працюючи в приміщеннях, де готують їжу або виробляють продукти харчування, заборонено використовувати будь-які миючі засоби з високим вмістом кислот і лугів, а також з різними токсичними речовинами.

І четверта група — це спеціальні послуги, надавані клінінговими компаніями. Промислове прибирання це не просто наведення порядку. При необхідності співробітники фірми можуть провести хімічну очистку будь-якого підлогового покриття (плитки, ПВХ, лінолеуму і т.д.), так само можна замовити відновлення захисного покриття, наприклад на паркеті.

Вищим пілотажем клінінгової компанії вважається можливість відновлення виробів і поверхонь з натурального каменю.

Переваги промислового клінінгу

Як вже говорилося, утримувати власний клінінговий підрозділ дуже нерентабельно, тому що для цього його необхідно завантажити роботою на повний робочий місяць. У той час як користуватися такими послугами достатньо від одного разу на рік, до одного разу на місяць, все залежить від виду робіт. А зі звичайними щоденними прибирання приміщень чудово впорається прибиральниця, якій не потрібен високий рівень кваліфікації, спеціальні інструменти і навички промислового альпінізму.

Послуга промислового клінінгу дозволяє за короткий проміжок часу привести у відповідність до санітарних та екологічних норм практично будь-яке приміщення. Це збереже здоров’я персоналу, збільшить термін служби обладнання, і застрахує ваш бізнес від можливих проблем з відповідними інспекціями. Для професійних прибиральників немає занадто брудних приміщень.

Навіть якщо генеральне прибирання промислового цеху не проводилося ще з радянських часів, для клінінгової компанії ця задача повністю до снаги.

Під час прибирання застосовуються найсучасніші речовини, безпечні для людського організму. Їх можна розділити на два основних типи:

пробіотики — речовини, здатні розчинити будь-які органічні забруднення і забезпечити бактеріологічний захист;
відділювачі — речовини, що усувають будь-які забруднення, при цьому не впливають на навколишнє середовище і не пошкоджують забруднену поверхню.

Найкраще промисловий клінінг характеризує попит на нього. За поточний рік кількість надаваних послуг зросла на 60 %. Дана тенденція зберігається вже кілька останніх років.