Токсична побутова хімія

 

Побутова хімія давно стала надійним помічником у прибиранні. У кожної господині будинку є кілька пляшок з різними засобами. На етикетках цих пляшок написи, які обіцяють відмити і відчистити будь-які забруднення. Але, женучись за чистотою, ми часом забуваємо про те, які небезпеки можуть приховувати ці «диво-засоби».

Засоби для прибирання

Ми пропонуємо вам кілька порад, керуючись якими, ви зможете вберегти себе від небезпечних наслідків використання токсичною хімії. Відмовтеся від хімії, яка містить хлор, фосфати та інші їхні сполуки: вони не тільки небезпечні для здоров’я людини, а й шкодять довкіллю. Та й аксіому про кругообіг речовин у природі знають всы ще зі шкільних років.
Всім знайомі відбілювачі (гіпохлорит натрію) — нестійкі речовини, які легко виділяють хлор, небезпеку якого складно переоцінити. Цей газ шкідливий для серцево-судинної системи, провокує алергію, викликає онко захворювання.
Поверхнево-активні речовини (ПАР) містяться у всім звичних миючих засобах і пральних порошках. Вони дійсно швидко здатні упоратися з брудним посудом і плямами на одязі, але рази полоскань не здатні вимити їх до кінця з поверхні посуду чи одягу. Тому намагайтеся користуватися засобами, де вміст ПАР менше 5%.

Побутова хімія

Як не дивно, але навіть нашатирний спирт, який часто використовують у засобах для миття скла, небезпечний для зору та викликає головний біль.
Поліролі для дерев’яних поверхонь (меблів та підлоги) містять нітробензол, який здатен викликати блювоту, задишку, в разі тяжких отруєнь можливі смертельні випадки. Для діток же — це можлива причина ранніх дефектів у розвитку.
З точки зору здоров’я та екології, побутова хімія — це цілий арсенал хімічної зброї уповільненої дії. Тому краще максимально зменшити асортимент таких засобів. А видалення особливо складних забруднень довірити професійній клінінговій компанії, яка працює з професійною хімією, що відповідає екологічним стандартам.
Клінінгова компанія «ДЕН» використовує тільки професійну хімію, рівень шкідливості і небезпеки якої мінімальний як для людини, так і для навколишнього середовища. Наші фахівці знають, як і де використовувати спеціальні засоби, щоб чистота залишалася безпечною!
Телефонуйте нам: (044) 206-02-12, щоб замовити щоденне прибирання з використанням нетоксичних засобів.