Якісне прибирання кінотеатрів, по всій Україні, наша велика перевага

прибирання кінотеатрівГарною перевіркою на професіоналізм для співробітників клінінгової компанії є прибирання у торгово-розважальних центрах та комплексах. Клінінг ТРЦ складається з прибирання торгових залів, прибирання складських приміщень, миття вітрин магазинів, миття фасадів ТРЦ, прибирання кінотеатрів, дитячих ігрових кімнат і санітарних вузлів. До того ж важливо, щоб були задоволені замовники прибирання, клієнти та відвідувачі ТРЦ, адже в чистоті приємно знаходитися і здійснювати покупки. З прибиранням торгових центрів і торгово-розважальних центрів, клінінгова компанія ДЕН здійснює відмінно.

Співробітники клінінгової компанії, в процесі прибирання в торгових центрах, повинні дуже оперативно прибирати різні поверхні, забезпечуючи комфорт великому потоку відвідувачів. До того ж важливо, щоб процес прибирання був непомітним для відвідувачів, а торговий центр завжди зустрічав клієнтів абсолютною чистотою.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає також окремий вид прибирання в ТРЦ — прибирання кінотеатрів. Прибирання в кінотеатрах включає в себе 3 складових:

  • прибирання кінозалів між сеансами;
  • щоденне прибирання в кінотеатрах;
  • генеральне прибирання в кінотеатрах.

Клінінг в кінотеатрах між сеансами — це оперативне прибирання залу між кіно-показами. Такий тип прибирання вимагає справжнього професіоналізму: часом, перерви між сеансами тривають всього декілька хвилин, а за цей період потрібно привести зал у належний вигляд. Глядачі наступного фільму в жодному разі не повинні бачити залишки поп-корну, чіпсів, порожні пляшки від пива та інших напоїв, різні упаковки та інше сміття, яке залишилося після попереднього сеансу. Часто потрібно дуже швидко впоратися зі слідами від пролитої коли, розсипаним на ковроліні поп-корном або ж використаними жувальними гумками. Послуги прибирання в залах кінотеатрів між сеансами можуть надавати тільки кваліфіковані фахівці.

У переліку послуг, які надає клінінгова компанія «ДЕН», є прибирання кінотеатрів. Наші фахівці гарантують якісне та оперативне виконання робіт. Ми вже маємо досвід обслуговування кінотеатрів, серед наших нинішніх клієнтів — один з найсучасніших європейських кінотеатрів «Kronverk Cinema» в торговому центрі Skymall, м. Київ.

Щоденне прибирання в кінотеатрах — це прибирання, яке проводиться щодня. Такий вид клінінгу не менш важливий, ніж прибирання між сеансами. З ранку кінозали, вхідні групи, хол, туалетні кімнати необхідно підготувати до великого потоку людей. Якісно виконане щоденне прибирання дозволяє утримувати кінотеатр постійно у відмінному стані. У свою чергу, проведення якісного щоденного прибирання дозволить рідше проводити ремонт приміщень та обладнання і раніше дізнаватися про необхідність заміни тих чи інших матеріалів. Тому що, ідеальний стан залу кінотеатру буде говорити сам за себе, забезпечуючи постійний притік відвідувачів. У той же час, в неакуратний зал, з видимим брудом, слідами миття або зі сторонніми запахами, відвідувачі не захочуть більше приходити.

Генеральне прибирання кінотеатру — це періодичний клінінг всіх приміщень кінотеатру, включаючи технічні та підсобні кімнати. Воно дозволяє ефективно усувати складні забруднення із сидінь, позбавлятися від пилу та мікробів, очищувати важкодоступні місця або недоступні, під час прибирання між сеансами, місця через невелику тривалість такого прибирання. Завдяки ретельному  генеральному прибиранню кінотеатру і кінозалів, відвідувачі будуть почувати себе комфортно і затишно.

Чистота кінотеатру — його важлива іміджева складова. Тому, краще довірити таку відповідальність професіоналам. Іноді, власники кінотеатрів організовують прибирання кінотеатру силами своїх прибиральниць, або навіть намагаються організувати власну службу клінінгу. Але, в такому разі, потрібно розуміти, що звичайні прибиральники не мають необхідних знань, кваліфікації, а також професійних миючих засобів, які не пошкодять власність кінотеатру, а приведуть її в належний стан. Навіть, наявність професійних миючих засобів не гарантуватиме їх правильного використання персоналом, тому що навчанням персоналу ніхто не займається.

Передаючи функцію прибирання кінотеатру спеціалізованій клінінговій компанії, Ви позбудетеся від зайвих турбот з організації робіт, закупівлі обладнання, навчання персоналу, контролю роботи власних співробітників, заощадите свій час та фінанси.

Клінінгова компанія «ДЕН», проводячи прибирання в кінотеатрах, піклується про те, щоб Ваших відвідувачів завжди оточували чистота і затишок.