Вибір клінінгової компанії — як уникнути помилок і знайти надійного партнера

 

Клінінг (професійне прибирання) в останні роки набуває все більшої популярності серед великих підприємств по всій Україні. Банки, заводи, супермаркети, ресторани, готелі все частіше користуються послугами фахівців цієї галузі. Як правило, клінінгові компанії пропонують досить широкий спектр послуг: прибирання будь-якої категорії складності на будь-якій площі — від невеликої квартири або простого чищення килима до миття фасадів величезних торгових центрів або генерального прибирання на заводі. Послуги професійного прибирання можуть бути разовими, щоденними або надаватися з певною періодичністю.

Такі послуги тільки в Києві можуть запропонувати близько 300 компаній, а по всій Україні постійно відкриваються дрібні локальні підприємства. Як же обрати надійну клінінгову компанію , яка за прийнятну ціну якісно і швидко виконає послуги з прибирання?
Критерії вибору компанії залежать в першу чергу від потреб замовника. Якщо пріоритетом є невисока вартість послуг, то можна вибрати невелику локальну компанію, яка готова надавати послуги за мінімальну ціну. Але в цьому випадку необхідно розуміти всі ризики: в такій компанії співробітники не завжди мають високий рівень кваліфікації, до того ж, для певних видів поверхонь або забруднень потрібна дорога техніка та хімічні засоби, а в арсеналі молодої тп невеликої клінінгової компанії їх може просто не виявитися.
Якщо важлива якість надаваних послуг і довгострокова співпраця, тоді слід звернути увагу на ряд чинників: час роботи клінінгової компанії на ринку, можливість ознайомитися з рекомендаціями клієнтів компанії, уточнити стандарти обслуговування і гарантії.


У разі, коли від результату роботи клінінгової компанії залежить успіх бізнесу, необхідно шукати не просто компанію- підрядника, а дійсно перевіреного партнера. Для цього варто в першу чергу звернути увагу на компанію, що має багаторічний досвід у сфері клінінгу, успішно пережила кризу і продовжує успішно розвиватися. Така компанія зможе не тільки надати у відкритому доступі рекомендації від своїх постійних клієнтів, провести безкоштовний аудит об’єкта, але і запропонує оптимальний перелік необхідних послуг на основі складеної технологічної карти з прибирання об’єкта.
Зверніть увагу на статусність компаній- клієнтів (великі підприємства часто проводять тендери, а, якщо клінінгова компанія його виграла, — це показник першості серед конкурентів). Можна також пошукати в інтернеті відгуки про послуги компанії, і хоча довіряти їм на 100 % не варто, загальну картину скласти цілком реально. Не зайвим буде провести зустріч в офісі клінінгової компанії, щоб поспілкуватися особисто з майбутніми партнерами і оцінити масштаб компанії. Стан офісу клінінгової компанії розповість багато про що. Ну, і звичайно ж, вартість послуг, вона все ж повинна бути конкурентною, переплачувати за статус та ім’я компанії не варто.


Окрему увагу слід приділити вибору клінінгової компанії, якщо Вам потрібно провести прибирання в мережі підприємств: будь то мережа ресторанів, торгових центрів, супермаркетів, або банків. У такому випадку набагато зручніше буде вибрати мультисервісну клінінгову компанію, що працює не тільки в Києві, Харкові чи Одесі, але й у будь-яких інших населених пунктах і готова забезпечити безперебійну роботу. Особливо цей фактор важливий, якщо потрібно щоденне прибирання приміщення. Співпрацювати з такою компанією буде значно простіше, ніж шукати локальні компанії для кожного об’єкта окремо, до того ж такі послуги будуть вигідніше і за ціною, адже клінінгова компанія зможе надати знижки і бонуси за обсяг робіт.

Обираючи клінінгову компанію, складіть перелік вимог, які важливо задовольнити, а потім приступайте до пошуку. Поняття чистоти у кожного — своє, а у хорошої клінінгової компанії, в першу чергу, високі критерії оцінки якості роботи та кваліфікації своїх співробітників. Як тільки будуть сформовані чіткі завдання з виконання прибирання в бізнес-центрі, торговому центрі, на будь-якому комерційному або промисловому об’єкті, постарайтеся знайти компанію, яка буде максимально відповідати Вашим запитам. Крім того можна заздалегідь оцінити, наскільки компанія уважна до потреб своїх клієнтів: передайте свої побажання представнику компанії і попросіть його сформувати кілька варіантів пропозицій про співпрацю — наприклад, для різної кількості прибиральників на зміні і використанню різних миючих засобів. І, якщо надані пропозиції справді задовольнять всі Ваші вимоги, такій компанії можна сміливо довірити прибирання на ввіреному вам об’єкті.