Висотні роботи Київ

Сучасна забудова будь-якого великого мегаполісу неодмінно складається з досить високих будівель, які, як і малоповерхові будинки, вимагають повноцінного клінінгу території, прибирання приміщень, ремонту та монтажу конструкцій і, звичайно, догляду за своїми чудовими фасадами — висотні роботи Київ, Харків, Дніпропетровськ і інші міста України вимагають практично щодня. Миття вікон на висоті, панорамних ліфтів, очищення дахів від бурульок та снігу, комплексний клінінг різних об’єктів понад 5 метрів від землі — все це — висотні роботи, які виконуються методом промислового альпінізму.

Подібні роботи на висоті неможливо виконати «своїми силами», не залучаючи спеціальну категорію працівників, яких називають промисловими альпіністами. Такими бригадами зазвичай укомплектовані клінінгові компанії, і без їхньої допомоги практично не обійтися.

Висотні роботи Київ довіряє професіоналам

Компанія «ДЕН», що працює багато років в сфері клінінгу, пропонує ряд послуг, які повинні виконуватися тільки промисловими альпіністами. Комплекс робіт залежить від виду забруднення, вимог замовника та особливостей об’єкта. Тому і ціни на висотні роботи в Києві та будь-якому іншому регіоні України розраховуються в кожному конкретному випадку індивідуально.

В процесі виконання висотних робіт з зовнішніх поверхонь будови видаляють будь-які забруднення: пил і бруд, висоли та патьоки, іржу і сажу, очищають ділянки, уражені пліснявою або забруднені жировими плямами. Миття і чищення фасадів виконується або вручну, або із застосуванням мийки високого тиску. При необхідності, застосовується піскоструминне очищення.

Переваги замовлення висотних робіт у Києві в компанії «ДЕН»

Якщо довірити всю специфічну роботу на висоті клінінговій компанії «ДЕН», не доведеться займатися пошуком працівників, потрібного обладнання та інвентарю, вивчати особливості технологій для вибору хімічних речовин для миття. Для виконання висотних робіт у Києві з клінінгу потрібні професійно підготовлені фахівці, які мають необхідні документи, що дозволяють виконувати роботи верхолазів. І такі фахівці є в штаті клінінгової компанії «ДЕН». Це справжні професіонали своєї справи, які мають необхідний досвід і володіють навичками в галузі послуг клінінгу, а також монтажно-ремонтних робіт.

Клінінгова компанія «ДЕН» забезпечує повний комплекс висотних робіт у Києві, області та ряді великих міст України. Професіоналізм персоналу компанії підтверджується дозвільними документами Держнаглядохоронпраці, які дають право виконувати складні верхолазні та висотні роботи.

Нашими висотниками з метою ефективного очищення фасадів активно використовуються препарати, у складі яких знаходяться спеціальні гідрофобні компоненти, що підсилюють і подовжують отримані результати клінінгу після чищення фасаду. Здійснюючи регулярний догляд за зовнішніми поверхнями будівлі, поліпшується не тільки його зовнішній вигляд, але і продовжується експлуатаційний строк.

Висотні роботи і послуги, що виконуються в Києві та регіонах України

Клінінгові послуги, що виконуються силами верхолазів та промислових альпіністів, досить великі:

 • механічне очищення і миття фасадів;
 • миття вітринного і віконного скління і панорамних ліфтів;
 • монтажні роботи, обслуговування та поточний ремонт будь-якої зовнішньої реклами;
 • роботи, пов’язані з прикрашанням будівель і споруд;
 • монтажні роботи по прокладанню зовнішньої електропроводки, установка різних електроосвітлювальних приладів і камер відеоспостереження;
 • монтування вентиляційних систем та кондиціювання, розміщення антенних пристроїв;
 • ремонтні роботи та заміна водостічних труб, кріплення воронок і різних металевих конструкцій;
 • роботи з гідроізоляції та незначного ремонту покрівель;
 • гідроізоляція швів між панельними конструкціями будівель;
 • ремонтні та фарбувальні роботи фасадів незалежно від їх складності, включаючи фарбування і антикорозійну обробку металевих поверхонь;
 • видалення снігового покриву, зняття бурульок з дахів висотних будівель;
 • видалення або часткове кронування старих дерев.

Кожний із зазначених видів робіт наші фахівці-висотники виконають зі знанням справи і гарантією високої якості. Звертайтеся в компанію «ДЕН» прямо сьогодні! Наші спеціалісти обов’язково приїдуть на об’єкт, безкоштовно проконсультують щодо вартості виконання тих чи інших висотних робіт, і обов’язково в стислі терміни виконають всі поставлені завдання!