Хімчистка на дому або основні правила для новачків

У сучасній клінінгової індустрії присутній такий вид роботи як хімчистка, але далеко не всі аналогічні компанії займаються цим. На сьогоднішній день відомо безліч різноманітних тканин, що потребують догляду, що дає можливість розширити поле для роботи хімчисток.

У цій справі найважливіше — відмінно розбиратися у хімії, тому що з нею вам доведеться працювати. Припустимо, клієнт зможе розповісти деякі деталі про виріб, а якщо ні, то працювати доведеться методом спроб.

Існують кілька правил, які зможуть допомогти молодому фахівцю, що працює в хімчистці:

всі речовини перевіряють на маленькому шматочку тканини;
необхідно знати, як чистити матеріал, сухим чищенням або вологим;
по-третє, треба запам’ятати основні види хімчистки.
Найголовнішим методом вважають вологу хімчистку, яка застосовується для тканин з коротким ворсом і для очищення плям. Проводитися чистка за допомогою потужного пилососа або з правильно підібраною хімією. Сушка триває приблизно чотири години, в залежності від приміщення.

Існує також екстракційний метод, який використовується для очищення килимів, за допомогою піни, яка абсорбує бруд і після легко пилососиться.

Наступний метод — суха хімчистка, що використовують для дезінфекції та ліквідації пилового кліща, а також щоб освіжити і поліпшити зовнішній вигляд меблів. Найважливіше — правильно підібрати метод хімчистки, хімію і можна сміливо виводити плями.