Як зробити прибирання простіше. 10 простих порад

— Мікроби на кухонній губці можна вбити за допомогою звичайної мікрохвильової печі. Досить просто змочити губку водою та покласти її в мыкрохвильову піч на 2 хвилини.

Прибирання - це просто!

Прибирання — це просто!

-Двосторонній гриль легко очищується за допомогою вологих паперових рушників. Просто вимкніть гриль після використання і придавіть кришкою паперові рушники — вони вберуть в себе весь жир і нагар, а потім просто достатньо витерти гриль насухо.

-Як відомо, спирт вбиває бактерії, що утворюють запах. Так, за допомогою звичайної горілки ви зможете з легкістю освіжити матрац або подушки. Розпиліть спирт з пульверизатора на поверхню матраца і залиште його на свіжому повітрі. Сторонні запахи вивітряться по мірі висихання тканини.

Очистити посудомийну машину можна за допомогою звичайного оцту і харчової соди. Поставте у верхнє відділення ємність з оцтом, насипте на дно машини трохи харчової соди і запустіть машину в режим роботи з максимальною температурою.

-Старий і популярний метод для просушування взуття — за допомогою газет. Скрутіть газети валиком і засуньте у мокре взуття, газети вберуть всю вологу. Однак, міняти газети потрібно кожні пів години.

-Як прибрати неприємний запах із взуття? Можна протирати взуття зсередини ватним диском, змоченим в перекису водню. Добре вбирає запах також звичайна харчова сода — насипте соду в мішечок з тканини, покладіть у взуття і залиште на ніч.

Очистити блендер після використання можна за допомогою води і краплі миючого засобу. Налийте в блендер воду із засобом і увімкніть. Після цього промийте блендер під проточною водою.

-Якщо ви розбили скляний предмет, оскольки можна зібрати за допомогою шматка хліба, який збере скельця, навіть найдрібніші.

-Якщо на поверхні меблів залишилися білі сліди від чашки або тарілки, просто протріть це місце від вологи, висушіть феном і сліди зникнуть. Однак це слід зробити швидко.

-Для чистки ванни добре підійде грейфрут. Просто насипте на половинку фрукта трохи солі і протріть проблемні ділянки. Наліт зникне, а ванна набуде свіжого аромату.