Зимове прибирання прилеглої території

 

Прибирання території від снігу — це завдання, з яким традиційно не справляються на 100 % працівники комунального господарства та державні служби. Але не такий страшний сніг, якщо його прибиранням займається професійна клінінгова служба. Клінінгова компанія «ДЕН» забезпечить якісне прибирання від снігу, бурульок, льоду на прилеглих до Вашого офісу, заводу або торгового центру територіях.
Перший сніг — це не тільки вісник новорічного і різдвяного настрою, а й фактор, який може значно позначитися на прибутковості Вашого бізнесу. Неготовність до боротьби зі стихією може призвести до неприємних наслідкыв: блокування під’їздів до торгівельних об’єктів, аварії на дорогах, небезпечне намерзання і бурульки на даху, слизькі пороги і тротуари. Усередині приміщень також необхідне посилення прибирання взимку — сніг залишається на взутті і тане вже всередині торгового залу або офісу.

Сніжна зима

Тому до випадання першого снігу потрібно готуватися заздалегідь. Представникам бізнес-середовища не завжди вдається вчасно подбати про закупівлю прибиральної техніки, протиожеледних засобів, передбачити питання вивезення снігу тощо. Особливо важко підготуватися, якщо мова йде про прибирання великих прилеглих територій супермаркетів, складських і логістичних центрів, торгових центрів, заводів, магазинів, офісів і т.д. Для таких об’єктів необхідний великий парк техніки, закупівля великого обсягу протиожеледних засобів, організація системного вивезення снігу. А оскільки погодні умови часто просто непередбачувані, то в зимовий час року клопоти з прибирання території можуть не тільки забирати багато дорогоцінного часу, але ще й приносити збитки через наслідки несвоєчасного прибирання.

Прибирання снігу

Щоб організувати прибирання снігу на території, найкраще делегувати ці роботи співробітникам спеціалізованої клінінгової компанії. Клінінгова компанія «ДЕН» завчасно потурбувалася про підготовку до зимового періоду, щоб якісно обслуговувати своїх нинішніх клієнтів і бути готовою до замовлень від своїх постійних та нових клієнтів.
У нашому розпорядженні вся необхідна техніка з прибирання снігу будь-яких об’єктів: трактори, снігоприбиральні машини. Ми організовуємо для своїх клієнтів налагоджену систему вивезення снігу. Ми постійно закуповуємо високоякісні протиожеледні засоби, які здатні витримувати навіть найнижчі температури, залишаючи дороги сухими та комфортними для пересування. Наші фахівці володіють необхідними навичками, інвентарем та засобами, щоб видалити різні обмерзання і бурульки. Крім того, в нашому розпорядженні — висотна бригада, якій під силу видалити лід з будь-якої висоти, сніг з даху, зробивши Вашу будівлю безпечною для пішоходів.
Подбайте, щоб зима Вас тільки радувала. Звертайтеся до клінінгової компанії «ДЕН» і погодні умови будуть Вам не страшні.